header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Klinická naturopatie – celostní přístup ke zdraví Veronika Postová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Mojí vášní je skutečná strava a přirozený životní styl přesně tak, jak to s námi kdysi příroda zamýšlela. Díky mému velkému učiteli, čtyřletému synovi, mi do života vstoupila klinická naturopatie - celostní, přírodní medicína, kterou studuji na Škole klinické naturopatie v Praze. Naturopatie je celostní a individuální přístup ke zdravotním problémům, které vznikají z mnoha různých příčin. Společným jmenovatelem však je odklon od přírody. Celostním přístupem se do naší rodiny vrátilo zdraví a radost. Tímto způsobem pomáhám i dalším lidem, kteří chtějí ve svém životě udělat změny vedoucí ke zdraví a pohodě. Pomáhám vystoupit ze začarovaného kruhu únavy, vyčerpání a nespokojenosti. Celostní přístup pomáhá obnovit zdraví, klid a harmonii.

Pět zavřených dveří na cestě k životu ve zdraví a harmonii

Pět dveří přirozeného života, které jsme postupně civilizačním a průmyslovým pokrokem zavřeli. Zdánlivé výhody, pohodlí a bezpečí se všal ukázaly jako náš největší nepřítel vedoucí k chronickým zdravotním problémům na fyzické i psychické úrovni, ke stavům vyčerpání, nespokojenosti a pocitu, že život nežijeme, ale nějak přežíváme. Okolnosti se nezmění, ale co můžeme udělat my, je pět malých kroků zpět. Pěti klíči odemknout pět dveří a vyjít vstříc takovému životu, jaký pro nás příroda zamýšlela.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace celostního zdraví, Healthcoaching

Jak pracuji. Svůj přístup zakládám na třech bodech: 1) Individuální a respektující přístup ke klientovi. 2) Dostatečné množství času. 3) Spolupráce s klientem a pokud možno s lékařem založená na otevřené komunikaci. Každý člověk je naprosto jedinečný a potřebuje individuální přístup a na míru ušitou podporu na cestě k obnově fyzického a psychického zdraví. Chronické problémy se vyvíjení téměř nepostřehnutelně většinou několik let. Pokud zažíváme v životě nadmíru stresu, nespokojenosti, vyčerpání, pokud nežijeme v souladu sami se sebou a s přírodou, začne na těle i na duši pozvolna docházet k dysbalancím. Nemá význam dělat velké změny, které vydrží týden. Má však obrovský význam dělat změny malé, které vydrží po celý život. Spolupráce je základ života v rovnováze. Pokud jsme zdraví, v našem těle probíhá spolupráce. Buňky, bakterie, viry a celkový mikrobiom spolu komunikují a spolupracují na udržení vnitřní rovnováhy a tím i zdraví.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz PzP mi přinesl obrovské množství informací z mnoha různých oborů – z IT oblasti, z marketingu, komunikace, osobního rozvoje, psaní článků a e-booků... Celý kurz je vlastně velmi dobrodružná cesta, kterou provází především práce sám na sobě. Uvědomění si svých strachů, myšlenek, domněnek je naprosto klíčové v uskutečnění svých snů a cílů. Tento kurz naprosto předčil veškerá má očekávání a dodnes tuto investici hodnotím jako jedno z nejlepších rozhodnutí. A to i přes to, že jsem se v průběhu kurzu odklonila od myšlenky online podnikání. Díky kurzu jsem přišla na to, že tato cesta není pro mě a je to tak v pořádku. Vydala jsem se cestou přímých konzultací, což cítím jako svoji cestu. V tomto přesně je kurz jedinečný – nenutí pouze jednu cestu, ale vede k uvědomění, kdo jsem já a co potřebuji. Jsem vděčná, že jsem měla možnost stát se studentem plážové základky a prožít si vše, co s touto cestou bylo a je spojené!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže