header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Klidné účetnictví Jitka Hrdličková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Specializuji se na účetnictví a daně. Ráda pomáhám začínajícím podnikatelům zorientovat se v povinnostech vůči státu a učím je vést přehledné účetnictví, aby mohli být v klidu, že mají své daně v pořádku a pod kontrolou.

5 otázek, na které se nejčastěji ptají začínající podnikatelé

Jak mít účetnictví v pořádku, od samého začátku. Praktické rady a doporučení, vše přehledně a srozumitelně na jednom místě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Sám sobě účetním

Chcete si sami vést účetnictví, ale nevíte, jak na to? V eBooku se dozvíte, co účetní evidence obnáší a jaké jsou vaše povinnosti vůči státu. Naučíte se spočítat si daň z příjmů a stanovit výši záloh na zdravotní a sociální pojištění.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace

Máte účetní problém? Nejste si jistí, zda správně rozumíte účetním informacím na internetu nebo v zákoně? Potřebujete vysvětlit účetní postup nebo zjistit, jak zaúčtovat konkrétní doklad? Znám odpovědi na vaše otázky. Společně najdeme nejvhodnější řešení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videonávod - Identifikovaná osoba

Stali jste se identifikovanou osobou k DPH a nevíte si rady s vyplněním povinných formulářů? Ve videonávadu se dozvíte, který formulář použít, co a kam vyplnit a v jakém termínu odeslat. Názorně vám ukážu, jak na to.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz PZP mě krok za krokem naučil vše, co je k online podnikání potřeba. Přinesl mi možnost svobodně pracovat a mnohokrát posunul moje hranice komfortní zóny. Zpětná vazba ve FB skupině mi dodala správný směr i sebedůvěru. Děkuji celému plážovému týmu a milým spoluplážovníkům!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže