header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

tehotenstvo

Paleo pohyb Nori Parelius

Profilový obrázek
Dnes žijem svoj život bohatý na pohyb a ukazujem ľuďom, ako do všedného dňa vniesť viac správneho, radostného a praktického pohybu, ktorý prináša dobrý pocit na tele aj na duši. Pretože pohyb nepatrí len do telocvične. Kedysi som si myslela, že cvičiť nemusím, ak nechcem schudnúť, alebo si…
Kategorie: Fitness a sport, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Zobrazit profil
Profilový obrázek
Som milujúca mama Emy a vášnivá obdivovateľka klinickej psychológie. Moja dcéra ma od začiatku našej spoločnej cesty učí, že nie vždy dokážeme ovplyvniť všetko, čo sa nám v živote deje. Až osobná skúsenosť s posttraumatickou stresovou poruchou po pôrode ma priviedla k odtabuizovaniu tém, o ktorých…
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Zobrazit profil
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže