header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bez cukru, mléka a lepku pro lepší zdraví Klára Patočková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Stravuji se bez cukru, mléka a lepku. Jak jsem díky svým zdravotním potížím zcela změnila svůj způsob života, postavu i profesi, a začala žít lehčí a svěží život.

Kus bezlepku do kapsy

- recepty na svačiny na cesty, do práce, do školy - z přirozeně bezlepkových surovin - sladké i slané svačiny bez cukru, mléka a lepku
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Lehká strava bez lepku, mléka a cukru

V eBooku najdete tyto informace: Jak vysadit cukr Jak nahradit smetanu a mléko při vaření Jak zahustit omáčku bez jíšky Jak vařit luštěniny, aby nenadýmaly Jak vařit bez polotovarů Bezlepkově neznamená jen rýži - objevte nové přílohy Snadné a univerzální recepty navíc 2 bonusy Marmelády bez cukru a Namáčení ořechů a mandlí
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Moje víkendové bezlepkárny, 2 dny bez cukru, mléka a lepku

» Chcete se začít stravovat jinak? » Pořád vám na to nevychází čas? » Nevíte, jak začít? » Nechce se vám hledat jednotlivé recepty? » Máte obavy, že vám vaření sebere spoustu času? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, tak je tento eBook ideální právě pro vás. Najdete v něm: - jídelníček na víkend - nákupní seznam - recepty
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem začala psát eBooky, přepracovala celý svůj web, doplnila na něm značnou část textového obsahu. Také jsem začala přefocovat fotografie na web, který se původně věnoval jenom shiatsu. Díky kurzu jsem získala spoustu technických platforem, které jsou velice intuitivní pro editaci a změny textů, fotografií i grafiky. Postupně pracuji na svých příspěvcích pro blog. Kurz mi pomohl ujasnit si, co vlastně chci dělat, jakým směrem se dál ubírat a čemu se věnovat. Také mohu tuto oblast dobře propojit se svým stávajícím podnikáním a to je eshop a výroba meditačních polštářů, které běží už přes 10 let. Kromě technického zázemí je kurz plný i motivačních částí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže