header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Online podcast klub Klára Olšáková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Vším, co dělám, usnadňuji lidem cestu k sebejisté a plynulé komunikaci v cizích jazycích. Propaguji výuku zaměřenou na porozumění autentickému jazyku a plynulé vyjadřování na všech jazykových úrovních. Pomáhám lidem komunikovat v cizích jazycích s klidem a sebedůvěrou, aby si vybudovali lepší kariéru, užili si pohodové cestování a spokojený každodenní život. Jsem autorkou online kurzu angličtiny ONLINE PODCAST KLUB. Vytvářím eBooky a workbooky, v nichž podávám praktické a funkční návody na cestu za plynulou a sebejistou angličtinou. V Litoměřicích vedu jazykové kurzy angličtiny, němčiny a základů albánštiny.

S Podcasty k porozumění a plynulé angličtině

eBook čtenářům na 27 stránkách představuje osvědčené tipy pro práci s podcasty, aby jejich poslechem vytěžili pro svou angličtinu maximum. Pomůže při výběru vhodného podcastu a navede na cestu pravidelného poslechu autentické angličtiny v pohodlí domova. Seznamuje s 5 základními technikami, které vedou k dobrému porozumění rodilým mluvčím a plynulé angličtině. Dává rady, jak zavést nový návyk poslechu podcastů do každodenního života a dlouhodobě v něm vytrvat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

4 kroky k sebejisté a plynulé angličtině

eBook popisuje 4 základní kroky k sebejisté a plynulé angličtině, které může udělat každý ve svém domácím prostředí. Tipy v eBooku pomohou lidem na jakékoliv jazykové úrovni. Jsou vhodné zejména pro introverty, nesmělé lidi a ty, kdo se cítí ve své angličtině „zaseknutí“.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online podcast klub

Pravidelný 4týdenní online kurz angličtiny, jehož součástí jsou 1x týdně 30minutové online lekce. V online podcast klubu posloucháte každý den podcast a děláte kroky, které vás vedou k lepšímu porozumění a plynulejší angličtině. Každý týden o právě poslouchaném podcastu diskutujeme v miniskupinkách do 4 osob. Každý měsíc nabízím nový podcast klub a vybírám nové podcasty.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Workbook I speak English every day

Workbook seznamuje s účinnou metodou zvyšování sebejistoty při mluvení anglicky. Pomáhá zavést návyk pravidelného mluvení v domácím prostředí, a to i bez konverzačního partnera. Inspiruje užitečnými otázkami pro neformální konverzace v angličtině.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Spokojenost, že mohu svou milovanou profesi nabídnout širokému okruhu zájemců o jazykové vzdělávání z celé ČR. Pocit užitečnosti a ohromný osobní rozvoj v oblasti online podnikání. Za pouhých 6 měsíců jsem se díky absolvování základky, vysoké a dvou modulů střední dostala z nuly (neměla jsem web ani jedinou sociální síť) do bodu, kdy si mé eBooky stáhlo 150 čtenářů. A v neposlední řadě impuls pro nový typ kreativity a další sebevzdělávání v oblasti vedení online jazykových kurzů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže