header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Každý interiér má šanci Zita Košnarová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada
Absolvované kurzy
Každý interiér má šanci být krásný. Stačí pár menších změn a správně použité doplňky. Pak se místnost promění k nepoznání celkem levně a rychle. Tím se už dlouho zabývám. A protože dobře znám těžkosti proměny interiéru stylem „pokus-omyl“, sdílím konkrétní postupy a pravidla, díky kterým je proměna snazší a výsledek perfektní.

4 kroky k jednoduché a rychlé proměně interiéru

Pokud váš interiér nevypadá jako na dokonalých fotkách z Instagramu a Pinterestu, pak to jde jednoduše změnit. Ve čtyřech krocích se dozvíte, co je třeba udělat, abyste proměnili jakýkoliv interiér k nepoznání rychle a bez spousty peněz. Na obrázcích PŘED a PO uvidíte konkrétní změny, které snadno pochopíte a jednoduše je převedete ve vašem interiéru do praxe. A i přesto, že většina nábytku, který doma máte, zůstane na svém místě, proměna bude obrovská.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pravidla stylingu – manuál pro dekorování interiéru

Každý interiér je perfektně doladěný až díky doplňkům. Pak má perfektní „look“. Jenže použít doplňky jako profesionál není samozřejmost. Jak velký obraz na stěnu pověsit? Jak dlouhá má být záclona? Jak vysoko pověsit nad okno garnýž nebo jak postavit dekorace na polici tak, aby spolu hezky ladily? Všechno má svá konkrétní pravidla, která profesionálové znají a používají. Takže pokud tápete, jak správně používat v interiéru – obrazy, – koberce, – záclony, závěsy, garnýže, rolety, – dekorační polštáře, přehozy, – a policové dekorace, e-book vám řekne přesná pravidla a postup krok za krokem. Dekorování interiéru pak bude mnohem snazší a výsledek perfektní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Home styling pro začátečníky

- Určitě jste někdy našli obrázek interiéru, který se vám neskutečně líbí a takový byste chtěli doma mít. - Ale váš interiér je zařízený a nový by stál statisíce. - A když už byste se do proměny pustili, stejně nemáte tušení, jak celou proměnu uchopit, kde začít, jak všechno sladit. Home styling pro začátečníky vás naučí, jak se inspirovat z vašeho vysněného interiéru, který vidíte na obrázku, vzít si z něj to podstatné a přenést to do svého interiéru. Takovou proměnu pak zrealizujete doma sami pouze za pomoci menších změn a správně použitých interiérových doplňků. Ebook je napsaný speciálně pro začátečníky/neprofesionály, kteří si sami vůbec nevědí rady. Mají zmatek v tom, kde začít a jak celou proměnu interiéru uchopit. Vědí, co se jim líbí, ale neznají postup, jak proměny docílit. Informace jsou napsané srozumitelně a do detailu včetně ukázek z praxe a videí tak, aby i začátečník, který nemá žádné zkušenosti s proměnou interiéru proces pochopil a zvládl proměnu sám.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jedním slovem mi kurzy vnesly do podnikání „systém“. Dřív to byl jen zmatek a zkoušení všeho možného. Teď mám jasnou cestu a přesný postup, jak podnikání rozvíjet. A to je v podnikání to nejdůležitější.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže