header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kamila Lišková Kamila Lišková

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem fyzioterapeutka. Miluju práci s lidmi, s jejich těly. Miluju, když pomáhám od bolesti, ukazuji a vysvětluji, jak z toho ven. Vedu a podporuji svoje klienty na cestě k uzdravení a k práci se svým tělem. Tím fyzickým, i tím psychickým. K životu bez bolesti a v harmonii. Tělo i duše. Jednoduše.

7 tipů, jak se zbavit bolesti hlavy aneb proč si hned nebrat růžovou pilulku

Z mojí fyzioterapeutické praxe jsem sepsala pár tipů, jak zahnat přicházející bolest hlavy bez polykání pilulek. Nejen cvičením, ale i uvolňováním na nepříliš známých a překvapivých místech.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

9 kroků k fungující lymfě aneb návod ke zdraví, ideální postavě a vitalitě

Lymfa a lymfatický systém jsou velmi opomíjeny a přehlíženy. Jako součást imunitního systému, jako naše "čistička" je nanejvýš důležité se jim začít konečně správně věnovat. V e-booku je popsáno detailně, jak na to. Včetně 6 videí s postupem na uvolňování uzlin, dýchání, bonusy, péči o jizvy, o stravě i pitném režimu. Spousta dalších rad a návodů k odstranění otoků, nehezkých kolen, cesta k úzkým kotníčkům a k odstranění pytlíků pod očima. Problém s lymfou není jen celulitida, i když ta trápí skoro každou ženu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mě především naučil starat se o svoje projekty sama. To, že budu mít na konci kurzu hotové webové stránky, založenou facebookovou stránku i instagram, dva e-booky s videi, fotkami, to mě vůbec nenapadlo. A to, že to zvládnu sama bez pomoci dalších, pecka. Dokázala jsem pojmenovat, proč mě tolik má práce naplňuje, co mě baví kolem ní. Že bude mým hlavním tématem lymfa a lymfatický systém, mě nenapadlo už vůbec. A když začaly chodit objednávky a recenze mé práce, ohlasy a úspoěchy, to byl vlastně jen bonus. Tedy velmi příjemný bonus. Já, děvče z pravěku, počítačový Hotentot a fosil, si umím tvořit stránky, píšu články na blog ze života fyzioterapeutky, a moc mě to baví a naplňuje. Stránky jsou profi, navíc pro mě jednoduché.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže