header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Just Czech Veronika Rogožanová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou češtiny a už téměř jedno desetiletí seznamuji cizince s krásami mého rodného jazyka, pomáhám jim překonávat jeho úskalí a motivuji je k jeho praktickému studiu a využívání v každodenním životě. Jsem přesvědčená, že čeština je krásný a bohatý jazyk a cestu k jejímu osvojení si může najít každý, pokud se vydá hledat právě tu svoji, protože češtinu, podle mě, můžete studovat kdekoliv a kdykoliv. Just Czech je místo, kde s vámi chci sdílet svoje tipy, které jsem nasbírala za léta výuky a práce se širokou škálou cizinců a na základě jejich zkušeností se studiem češtiny. Hledání způsobu učení, který mi vyhovuje, je totiž stejně důležité jako učení samo, a proto Vám za sebe můžu slíbit, že já s vámi ten váš rozhodně hledat budu! :-)

Základní česká slovesa (nejen) pro zkoušku A1 (trvalý pobyt)

E-book pro: ♦ ty, kteří se připravují na zkoušku ♦ začátečníky, kteří se chtějí naučit základní česká slovesa (bez zkoušky) ♦ více pokročilé studenty, kteří si chtějí slovesa zopakovat Bonusy: ♦ Workbook ♦ Nahrávky časování sloves a praktických cvičení, která vám pomohou s poslechem a výslovností
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Diktát a diakritika

Audio diktáty a cvičení na diakritiku (háčky a čárky) s pracovním listem a klíčem ke stažení. Pomohou vám s: ♦ poslechem ♦ psaním ♦ výslovností ♦ blokem ze psaní neznámých slov ♦ slovní zásobou
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě nadchl svojí obsáhlostí a propracovaností do detailů, díky nimž se může do online podnikání pustit i naprostý začátečník. Jeho dalším velkým plusem je osobní přístup a podpora, a to jak ze strany Stáni a Jirky, tak ostatních plážovníků v uzavřené skupině. Z dalších kladů bych vyzdvihla časově neomezený přístup ke kurzu a jeho bezplatné aktualizace. A v neposlední řadě je tu ještě jedna věc, která kurz podstatně odlišuje od jemu podobných, a to, že Stáňa to, co učí, pouze neučí, ona to žije!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže