header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Juliette dance Zuzana Mrkvová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem Zuzka, alias Juliette. Žena, která díky tanci našla samu sebe. Svou přirozenost i ztracenou sebedůvěru. Jsem lektorka flirt dance a PortDeBras, ale i neobyčejně obyčejná žena, která našla radost v tanci a smysluplném pohybu. Jsem přesvědčená, že tanec je určitá forma terapie. Na svých lekcích totiž pravidelně pozoruju, jak pomáhá ženám mít se ráda a uvědomit si svou hodnotu. Zároveň dovoluje na chvíli zapomenout na starosti všedních dní a jenom tak být a plynout. Pomáhám ženám prostřednictvím pohybu plně prožít jejich dokonalost a krásu. Ukazuju jim, že bez ohledu na věk nebo postavu se může každá cítit svůdná a sexy.

5+1 tajemství flirt dance

Co je to flirt dance? Jaký tanec si pod tímto mírně provokativním názvem představit? Co obnáší a z čeho čerpá? Odhalte jeho tajemství a poznejte hlavní přednosti, díky nimž si získal oblibu většiny žen, které jej kdy vyzkoušely.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

3 nejkrásnější pozice ve flirt dance

Seznamte se s tancem zvaným flirt dance. Vyzkoušejte si několik základních pozic v soukromí domova a objevte bohyni ukrytou ve vašem nitru.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Minikurz flirt dance zDARma

Flirt dance je mnohem víc, než jen tanec. Je to terapie, která změní váš pohled sama na sebe. Naučí vás, že bez ohledu na věk nebo postavu se i VY můžete cítit smyslná a sexy. Choreografie, kterou se naučíte, je už jen pomyslnou třešničkou na dortu...
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz smyslného tance - LOVE IS

Chcete se naučit tančit, ale nemáte čas docházet někam na kurz? Nebo se ve vašem okolí žádné taneční kurzy nepořádají? Nebo se zkrátka jen stydíte tančit před cizími lidmi? Pojďte si se mnou zatančit online!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz smyslného tance - MADE

Toužíte naučit se tančit, ale bojíte se, že: => jste na tanec dřevo? => budete trapná a okolí se vám vysměje? => jste na to už stará? => nemáte dostatek volného času? A napadlo vás někdy tančit online?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Většinu toho, co vím o online podnikání, vím právě díky PZP. Nebýt Stáni, nejspíš bych se nikdy neodhodlala a dodnes bych neměla ani svůj web. Když jsem začala tančit, kouzlu flirt dance jsem naprosto propadla. Mým snem a přáním bylo, aby si jej mohla vyzkoušet každá žena. I ta, která žije v malé vesničce a ve své blízkosti nemá žádné taneční studio. Nebo ta, která je natolik časově vytížená, že nemůže pravidelně docházet na lekce. Nebylo to snadné a nepřišlo to ze dne na den. Dnes už ale vím, že to jde! A tak si s pomocí Stániných kurzů a celé komunity PZP plním svůj sen, ale i sen mnoha dalších žen. Díky za tu možnost.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže