header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nejen krásná...ale i zdravá Martina Píšťková

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Pracuji jako gynekoložka již více než 2O let a webové stránky jsem založila s myšlenkou vzdělávat ženy, aby byly schopné pečovat o své zdraví z velké části samy a byly pro svého lékaře rovnocenným partnerem. JEN ŽENA SAMOTNÁ DOKÁŽE NASLOUCHAT SVÉMU TĚLU A JE JEDINÁ, KDO MŮŽE UDĚLAT TAKOVÉ ZMĚNY, ABY ŽILA ŠŤASTNĚJŠÍ A SPOKOJENĚJŠÍ ŽIVOT. Jinak jsem žena, co miluje svou rodinu a svoji práci. Mám ráda českou krajinu, přírodu, moře, hory...Jsem nadšený cestovatel, amatérský fotograf a neúnavný zahradník. Když je všeho na mě moc, zalezu s knížkou nebo sluchátky na uších pod deku, ustrnu v některé jógové pozici nebo vyběhnu do lesa... Jako Blíženec mám potřebu mluvit, sbírat a předávat informace :-) a budu se těšit na všechny ženy, které se zajímají o své zdraví.

Pravidla intimity

Pravidla hygieny pro každou ženu a každého věku. Přehledné informace o tom, jak naše hygiena souvisí s naší stravou. Sexuální hygiena a menstruační pomůcky pod lupou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zdravý mikrobiom

4 kroky k obnovení zdraví pomocí vašeho vlastního mikrobiomu. Už žádné nafouklé břicho a bolestivá zácpa. Únava zmizí a zlepší se i Vaše nálada. Jako úžasný bonus navíc získáte nejlepší prevenci před vznikem autoimunitních onemocnění, cukrovky, onemocnění srdce a cév, ale i tak závažného onemocnění jako je rakovina.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zdravá prsa

Získejte kompletní a přehledné informace o tom, jak udržet svá prsa zdravá! Neexistuje snad žena, která by nechtěla krásná prsa. Je to nedílná součást našeho sebevědomí, našeho sebevyjádření... KRÁSNÁ prsa jsou ZDRAVÁ. A aby byla zdravá, je důležité věnovat jim pravidelnou pozornost.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

online kurz Nejen krásná před menopauzou

Co se v kurzu dozvíte? Co se vlastně v ženském děje během perimenopauzy. Jak podle typu obtíží poznáte, které hormony jsou v nerovnováze a jak můžete jejich správnou tvorbu podpořit. Praktické typy a návody, jak jednotlivé symptomy zmírnit nebo odstranit. Budeme se zabývat vaším stresem, trávením, spánkem a dalšími nezbytnými funkcemi vašeho těla a hledat způsoby, jak vše uvést zpět do rovnováhy. Jak rozpoznat kdy se dostaví menopauza, co od tohoto období můžete očekávat a jak se na něj nejlépe připravit. 4 týdny a půlroční přístup k videolekcím a přehledným textům, možnost konzultace a online podpora.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
První setkání se Stáňou bylo přes její knihu. Zaujala mě sice myšlenka pracovat "na pláži", ale byla jsem si jistá, že vzhledem k povaze mého povolání, to není nic pro mě. Pak uplynuly nějaké měsíce, možná i rok a v mé hlavě se zrodil plán vytvořit "někde, nějaký" zdroj informací, kam bych mohla odkazovat své pacientky. Jistě může někdo namítnout, že takových stránek je mnoho a další jsou zbytečné. Jenže mnoho stánek je mnoho informací. A které z nich jsou důležité? Kde se píše pravda? To jsou přesně ty důvody, proč jsem začala "svépomocí" budovat vlastní webové stránky. Mým cílem je nejen co nejjednodušeji a nejpřesněji vysvětlit podstatu určité nemoci nebo zdravotního problému, ale především zdůrazňovat možnosti prevence, eventuelně nabízet možnosti samoléčby tam, kde je to bezpečné. Na začátku jsem měla plno energie a ideálů, které by se však pod tíhou technických záležitostí kolem provozu stránek brzo rozplynuly, nebýt toho, že mi do cesty vstoupila Stáňa znovu a já se zapsala do Plážové základky. Dnes jsem za tuto PRVNÍ POMOC velmi vděčná a často se k ní vracím, protože nejsem a nikdy nebudu IT specialista a přesto díky plážovým základům zvládnu psát blog a tvořit stránky pro své produkty. Od Plážové střední si slibuju, že dokážu ovlivnit pozitivně ještě více žen. Třeba tím, že se naučím, jak je lépe zaujmout a komunikovat s nimi, že dokážu připravit zajímavé kurzy třeba pro budoucí maminky anebo ženy v menopauze. Takže nakonec, i když se to zdálo nemožné, jsem "plážovému podnikání" doslova propadla. Pomáhá mi totiž v tom, co mě naplňuje a baví.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže