header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jsem tu pro Tebe, Helča Helena Šmejkalová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem žena, která si prošla těžkou poporodní depresí. Ukážu vám moji cestu za uzdravením, která sice ještě není u konce, ale za ty dva roky jsem nasbírala takovou sílu (hlavně mentální a to především díky seberozvoji), že vzhledem ke zkušenostem, které jsem za těch spoustu měsíců nasbírala, jsem se dokázala odrazit opravdu z hlubokého dna. I kdyby sdílení mojí cesty a zkušeností pomohlo jen jedné z vás, budu nesmírně vděčná a šťastná.

6 DŮVODŮ, PROČ MÍT DULU U PORODU

Můj porodní příběh, kde se dozvíte, proč bych dnes volila mít dulu u porodu. Kdo je to dula a s čím vším vám může pomoci?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Workbook CESTA ŽIVOTA

Ukážu Ti, že cíl je cesta. Zapiš si svoje životní milníky, a já Tě navedu tak, aby sis TY SAMA zvědomila, kam dál chceš směřovat své kroky. Odpovíš si na 8 životních otázek, napíšeš dopis sama sobě, uděláš si seznam úkolů za lepší já a v neposlední řadě si zmapuješ svou cestu života.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Musím se přiznat, že jsem při vstupu do kurzu plážového podnikání váhala, jestli je to to pravé pro mě. Měla jsem otázky asi jako každý: mám co předat? Jsem na něco expert? Hodně mi pomohl první týden a Stáni e-maily, absolutně vystihla moje strachy a obavy a já okamžitě věděla, že jsem na správném místě. Do tvoření mého příběhu s poporodní depresí jsem se pustila naplno. A musím říct, že se můj život vstupem do plážového podnikání změnil o 360 stupňů. Konečně cítím, že tvořím něco, co má smysl, věřím si v tom a absolutně nelituji jediné minuty věnované mému projektu. Nemůžu ani slovy vyjádřit vděk Stáně a celému týmu, protože tahle moje cesta bude neskutečná bomba. DĚKUJU!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže