header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jsem pro sebe důležitá Blanka Pešáková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem maminkou dvou dětí. Vedu ženy jemně k tomu, aby poznaly sami sebe a aby se takové začaly mít i rády a díky tomu se to od nich pak pomocí nápodoby naučily i jejich děti.

Cesta k radostnému mateřství

V e-booku Cesta k radostnému mateřství můžete načerpat inspiraci, jak si svůj čas s dětmi více užívat a ne se ho snažit jen nějak přežít. V e-booku najdete 12 tipů, díky kterým zjistíte, co potřebujete, aby vám bylo s vašimi dětmi příjemně. Období, kdy jsou naše děti malé, může být tím nejkrásnějším. Zasloužíte si ho užívat plnými doušky. Objevte cestu k radostnějšímu životu v mateřství a k šťastnějšímu životu vůbec.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zamilujte si své pravé JÁ

E-book jemně vede maminky k tomu, aby důkladně poznaly samy sebe a začaly se takové mít i rády a aby si osvojily pocit, že jsou dost dobré takové, jaké jsou. Od nich se to pak formou nápodoby naučí jejich děti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Diky kurzu jsem si postavila vlastní web, začala psát články na blog (nikdy bych nevěřila, že budu psát články a že je lidé budou číst - to jen díky Stáně jsem se do toho pustila), napsala e-book zdarma a také placený e-book. Jsem teď na začátku svého podnikání a čekám, jak se mi bude dařit. Každopádně je to jízda a velká škola osobního rozvoje. Díky, Stáňo.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže