header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jógou k sebepoznání Lucie Huříková | TOP5 Plážová výzva 2023 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem Lucie, dcera, manželka laskavého muže, matka dvou krásných duší, přítelkyně, průvodkyně, studentka překrásné školy života, která miluje jógu a cestování – nejen do různorodých koutů Matky Země, ale i po „mapě“ svého těla, což má mnohdy vlastní souvztažnost. Pomáhám objevit esenci sebe samého skrze cestu jógy. Učím, jak pracovat se svým dechem, tělem a myslí, aby dopomohly k nalezení vnitřní spokojenosti, lásky a šťastného života. Má práce je posláním a štěstím zároveň – nejvíce se o sobě dokážeme naučit ve chvílích klidu a vnitřní rovnováhy. Část života jsem se učila, zkoumala, studovala a ptala se proč, abych všechny nedůvěryhodné odpovědi od základů prošla a poskládala tak, abych si za jejich výsledkem stála a mohla říct, že se zbavuji omezujících, neprospěšných a nepravdivých přesvědčení. Zastavila jsem v sobě všechna musíš a začala jsem se více ptát „k čemu je to dobré“. Ukončila jsem veškerou nelidskost, se kterou jsme ochotni uvnitř k sobě promlouvat, a proměnila ji v laskavost. Otevřela jsem k sobě dveře lásky, klidu, míru a nechala utichnout vše, co nehovoří klidně a čistě. A nyní sdílím tuto cestu s dalšími a vytváříme tak láskyplnou komunitu a oporu. Provedu tě cestou sebepoznáním a uvědomění si, v čem každý den žiješ. Kdo ve skutečnosti jsi a co je tvým darem, aby se mohl rozsvěcovat svět i okolo tebe.

Cesta k sobě

Žijeme už tolik let a přesto jsou mezi námi tací, kteří nemohou o sobě říct, že žijí šťastný a spokojený život. Prožívají radostné chvíle jen v momentě, pokud se dostanou ke svému uvolnění a to často vlivem okolních situací, podnětů nebo prostředky – s tím rozdílem, že jen dočasně. Umět žít sám sebe a naplnit svůj život tím, co miluji a přináší mi spokojenost i inspiraci, už není tak časté. Proč? Otevři můj eBook, začti se hlouběji a nech se inspirovat...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditace Setkání

Meditace, která ti vytvoří prostor podpory a důvěry v momentech klidu a pohody i v období vypětí, tlaku a stresu. Mnohokrát jsem se o tuto praxi opřela a využila její podpůrnou moc k řešení nejrůznějších situací. Díky muzikoterapeutickým konzultacím ji vyzkoušelo již mnoho klientů. Najdi si čas a nech se vést...
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Tvá jógová lékárnička: 7 dní s jógou

Online balíček jógových lekcí je týdenní podporou pro Tvoji jógovou praxi. Je koncipován i jako opora na cesty nebo v době, kdy se nedostaneš na svoji oblíbenou lekci. Obsahuje 7 jógových lekcí a samostatnou vedenou relaxaci, která Tě dokonale zbaví stresu, tlaku, napětí a prohloubí v Tobě uvolnění, regeneraci a detoxikaci. Představ si ten úžasný pocit, kdy dokážeš být pevně zakotven v sobě, přestože venku lítají hromy a blesky. To je benefit, který Ti tato praxe umožní.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jógové cesty a pobyty

Osobně a společně – jógový pobyt je jeden z nejkrásnějších momentů, jaké si můžete nadělit, protože zážitek se v nás zapisuje hluboko a na odlehlejších místech se dokážeme vnímat pozorněji...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi vyneslo mé přání na svět. Tolik jsem si přála se posunout a vytvořit svůj virtuální prostor, kde se budu moct snáz vyjadřovat a zároveň skrze něj získávat zpětnou vazbu od lidí. Dokázalo mě „naklonovat“ do několika souborů, o které mne už několik let předtím klienti žádali, protože jsem se pohybovala po různých krajích a nemohla být všude fyzicky. Otevřelo mi dveře k vlastní tvorbě, kterou miluji a jež mi přináší radost a spokojenost. Jsem vděčná Stáně za to, že jsem se naučila postavit velmi rychle opravdu funkční webové stránky a pochopila, že i to, co je hodnotné a na první pohled předatelné jen osobně, je mýlkou. V tomto prostředí jsou neomezené možnosti a je jen na nás, zda si k nim najdeme cestu, důvěru a využijeme je.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže