header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jógarama Šárka Kohoutová | TOP5 Plážová výzva 2023 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Ahoj, jsem moderní jogínka a učitelka. Pomáhám ženám získat pevné a pružné tělo a ukazuji jim, jak skrz dynamickou jógu vidět výsledky nejen na těle, ale i na svém prožívání. Sama jsem prožívala dlouhé období nizké sebedůvěry, nelibosti vůči svému tělu, nepřijímání sama sebe... Jako profesionální houslistka jsem bojovala s trémou a nervozitou. Ačkoliv na pódium vcházela žena s hlavou vysoce zdviženou, uvnitř se odehrával souboj malé holčičky. Utápěla jsem se v kolečku sebelítosti a slz. Jóga mi přinesla nový rozměr. Začala jsem zkoumat své prožívání a emoce. Pocítila jsem větší energii a radost ze svého těla. Čím víc jsem postupovala na své jógamatce, tím snadněji jsem odlupovala vrstvy přesvědčení, která mě blokovala. A tak jsem se rozhodla tuhle cestu předávat dál. Jógaramu charakterizují tři klíčová slova: ZKOUŠEJ, ZKOUMEJ A HRAJ SI Každá jsme jedinečná! A tato jedinečnost se může probouzet a podněcovat na jógamatce. Vedu ženy, aby objevovaly své možnosti, překračovaly mylná přesvědčení o sobě a hrály si ve svém životě. A tak objevují nejen potenciál svého těla, ale i svého života. Přeji si, abychom žily ve své autentičnosti a přijímaly své emoce a pocity, tak jak jsou. Právě zde přichází možnost proměny a pochopení. Díky dynamickému pohybu se dostáváme do procesu života. Jelikož život je pohyb, život je flow. Všechno plyne v poklidném chaosu a my se skrz dynamiku stáváme jedním celkem. Propojení pohybu a dechu v jednom sledu nám dává příležitost jednoduše najít stabilitu a začít objevovat základní otázku - kdo jsem. Dynamická jóga do života vnáší radost, hravost a energii. Díky jasným výsledkům probouzí motivaci a chuť pokračovat dál. Vydej se na cestu zpět domů, zpět do svého těla.

Zpevni své tělo s dynamikou

Základní kurz dynamické jógy. Jakmile chceš zkoumat své hranice a proměnit své tělo. Získáš přístup k 21 videím v přehledných sekcích: 1. Dech - techniky k vytvoření energie i zklidnění. 2. Workshop - naučíš se správnost provedení pozic. 3. Dynamika - efektivně zapojíš a posílíš celé tělo. Tahle jóga není nuda, ale pořádná vzpruha. V kurzu se naučíš sekvence dynamické jógy tak, abys je byla schopna využít sama doma každý den. Pohyb už pro tebe nidky nebude jen nutnou povinností, ale stane se hravou samozřejmostí.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

21 dní s dynamikou

Online kurz dynamické jógy pro maximální zážitek. Naučíš se hravé sekvence dynamické jógy a získáš návyk pravidelného pohybu. Objev sílu těla a utři si pot z čela. Co s kurzem získáš: Zpevníš a zpružníš tělo, získáš větší koncentraci a klid, naučíš se hravé sekvence dynamické jógy pro své využití, zvýšíš svoji energii a sílu, užiješ si zábavu a hravost ve vědomém pohybu. Dynamická jóga je jako hravý tanec, skrz který si uvědomíš své prožívání. Pryč s nudou a vážností, sem s radostí a hravostí.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Plážová základka mi obrátila svět! Díky kurzu jsem po třech měsících mohla začít vydělávat tím, co miluji. Vybudovala jsem web se všemi potřebnými technikáliemi, spustila jsem sociální sítě a začala komunikovat s klienty, naučila jsem se, jak vytvořit magnet a placený produkt a mnohé další. Kurz je až neuvěřitelně nadupaný, plný cenných informací, díky kterým můžeme opravdu v krátkém čase začít svůj plážový sen. Na kurzu obdivuji, jak je precizně sestavený a oceňuji každodenní vedení. Díky tomu jsem byla motivována a dotáhla svůj projekt ke konci, tudíž k novému životnímu začátku. :-) Nejlepší investice, kterou můžeme udělat, pokud chceme rozjet své online podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže