header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Obličejová a hormonální jóga - JogaManiak Kateřina Dolenská

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Přála jsem si, aby mě živilo to, čemu se věnuji ve svém volném čase. Splnilo se to. Obličejová jóga mi každé ráno rozzáří obličej a dlouhodobě jej udržuje mladistvý. Hormonální jógová terapie mi dopřává stabilně dobrou náladu, ženskou postavu, krásné vlasy, vitalitu a imunitu celkově. Co miluji, to předávám.  Jsem radostná a certifikovaná přebornice na více stylů jógy. Fascinuje mě moudrost a samoléčebné schopnosti, kterými jsme všichni vybaveni. Pohybem rozvířím radostnou energii, cestu k životnímu elánu, k uzdravení, k sebelásce všem, kteří se chtějí přidat. Ráda si vezmu do parády i vás.

Supercvik na čelo

Videonávod, který zajistí, že návštěvník ihned cítí užitek. 1 supercvik: Během chvilky rozzáří vaše čelo. Vyhladí vrásky od starostí i zlosti. Vyzmizíkuje pigmentové skrvny z hormnálních změn i sluníčka. Vygumuje jizvy a rozšířené póry. Vyléčí akné. Zvedne vám sebevědomí, a proto si ho zamilujete.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Navod, jak baňkovat

... Objevení omamujícího baňkování dokázalo nevídané zázraky ve velice krátkém čase. Baňkování je pro mě domácí kosmetikou, balzámem pro pleť a mazlení pro moji ženskou duši. Že vás to taky zajímá. Více jsem prozradila v článku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Učebnice obličejové jógy

Zjistěte, jak kdykoliv během 1 minuty rozzářit svou pleť. UČEBNICE OBLIČEJOVÉ JÓGY v okamžiku prokrví tvář a účinně podpoří vitalitu a symetrii obličeje pár snadnými cviky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mini Trénink obličejové jógy

aneb ochutnávka výcviku 21 dní pro krásu. Zažijete 3 plné tréninky. Každý den cvik navíc. Vyzkoušíte si, jaké blažené pocity může vaše pleť zažívat při pravidelném cvičení. Účinky ucítíte ihned.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Výcvik 21 dní pro krásu

aneb 3 týdny k omlazení vaší tváře o 3 roky
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Motivaci. Skvěle zpracované návody mi ušetřily měsíce studií cestou pokus omyl. Oporu ve chvílích, kdy jsem váhala, nebyla si jistá kudy jdu / kde mám chybu. Odrazovým můstkem pro skutečnou svobodu. K návodům se čas od času vracím, když potřebuji nějaké téma oprášit. (Přiznávám, že jsem pár modulů vědomě vynechala. Pro mě byla stěžejní témata, o která opírám svůj obchodní model: 1. pokročilá práce s databází, 2. promakaná FB reklama, 3. SEO. Postupně, jak stabilizuji dílčí části projektu, uvolňují se mi ruce a prokousávám se k dalším modulům.)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže