header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jóga pro ženy Gabriela Farková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Ukazuji ženám, jak pracovat se svým dechem, tělem, myslí a nacházet tak sebe, svůj vnitřní klid. Učím, jak získat pevné a pružné tělo a skrze jeho objevování se cítit krásně i na duši. Jsem instruktorka jógy a máma. Jógová praxe už mě provází šestým rokem, a za to jsem moc vděčná. Miluji tu dobrodružnou cestu objevování toho, kým jsme skrze jógu, a tak je mou vášní šířit ji dál do světa.

Lekce - 15 minut jógového osvěžení pro každou ženu bez energie

Krátká a jednoduchá lekce jógy pro každý den, začátečníky i pokročilé. Obnovíš svou energii, protáhneš tělo a ztišíš svou mysl. Užij si chvíli, která bude patřit jen tobě a tvému tělu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Tvůj jógový elixír - 7 technik pro ženy ve spěchu, které chtějí zpevnit své tělo a cítit se krásně i na duši

Trápí tě pocit nespokojenosti se sebou i se svým tělem? Dny běží, nemáš čas na sebe, jsi stále v jednom kole. Unavená, bez radosti a nevíš jak z toho ven? Nestíháš dlouhá cvičení a hledáš jógu na pár minut denně, díky které se postupně budeš cítit mnohem líp. Představ si ten úžasný pocit, kdy jsi spokojená se svým tělem a je ti v něm dobře. Učíš se mu postupně naslouchat a více ho vnímáš. Cítíš se pevná, pružná, plná síly a vitality. Pokus se naladit na okamžik, kdy se cítíš více ve svém středu, ukotvená, vyrovnaná. Ve větší lehkosti a radosti. Pro ty pocity budeš chtít být na podložce víc a víc : -)). Tvůj jógový elixír je plný péče pro tebe i tvé tělo. Stačí si najít příjemné místo, rozbalit podložku a zavnímat svůj dech. Online minikurz pro všechny začátečníky a věčné začátečníky a myslím, že i pokročilí si v něm najdou to své :-)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi otevřelo úplně nový prostor pro tvoření, pro seberealizaci. Je na něm úžasné, že můžete svůj projekt, svůj sen, to co žijete nabídnout tolika lidem. Děkuji Stáňo za to, co s láskou předáváš :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže