header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jóga pro zdravá záda a emoční stabilitu Marie Fryčová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Marie a jsem lektorka Iyengar jógy s mnohaletou praxí. Také jsem matka tří dětí navštěvujících waldorfskou školu. Pomáhám lidem zbavit se bolestí a získat zdravé tělo, ve kterém se cítí dobře. Během let s úžasem a pokorou sleduji, jak cvičení jógy pomáhá a zlepšuje život lidem kolem mně. Fascinuje mě provázanost fyzického těla a emočního nastavení, možnosti jejich vzájemného ovlivňování. Jógu vnímám jako cestu, jak se zbavit současných bolestí a dalším bolestem předcházet.

Zbavte se bolestí zad a kolen - 7 tipů jak zdravě cvičit jógu

Sepsala jsem pro vás základní tipy, které vám pomohou cvičit tak, aby vás nebolela záda ani kolena. Získáte návod, jak bolestem předcházet a nečekat až vás začnou trápit. Vybrala jsem pro vás 7 základních jógových pozic a na nich ukázala nejdůležitější tipy, jak je zdravě cvičit. Najdete zde ukázky nejčastějších chyb a návody, jak se jich vyvarovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 PDF sekvencí pro cvičení doma

Jako většina lektorů jógy i já studenty nabádám, aby cvičili nejen na lekcích ve studiu, ale i sami doma. Pravidelné cvičení napomáhá celkovému zdraví a duševní pohodě. Od dob svého tříletého učitelského kurzu nedám dopustit na kurz sekvencí z knihy Yoga in action od Geety S. Iyengar. Je to úvodní kurz do ásán a pránájám založený na sylabech, podle kterých se učí v Ramámani Iyengar Yoga institutu v Puně. Většina mých studentů si stěžuje, že si nepamatují názvy pozic a podle psaných sekvencí se jim nechce cvičit. Proto jsem začala kreslit tyto sekvence, kde jsou nejen názvy pozic ale i jejich Jednoduché perokresby. Těchto 5 PDF sekvencí je i součástí čerstvě dokončeného on-line kurzu s názvem Kurz pro zdravá záda a emoční stabilitu - Základy Iyengar jógy krok za krokem v 5-ti týdnech.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online Kurz pro zdravá záda a emoční stabilitu

Toužíte po zdravých zádech a úsměvu na tváři? Tuším, jak se cítíte... K józe mě před lety přivedly právě bolesti zad. Dost mě trápily i nepříjemné negativní myšlenky a změny nálad. Dnes už je to jinak. Bolesti zad, které mě od mládí trápily, postupně odešly. A nevrátily ani v průběhu mých těhotenství, ani během následující péče o tři malé děti. Naučila jsem se měnit a zvládat svoje myšlenky a nálady. Představte si, že si doma rozložíte svojí oblíbenou jógovou podložku a někdo vás povede krok za krokem cvičením, které vám pomůže zbavit se bolestí a cítit se dnem za dnem lépe a lépe 🙂 Začít krok za krokem od základů nebylo nikdy tak snadné jako teď s tímto Kurzem.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl sílu a podporu znovu vykročit na cestu za svými sny. Jeden z mých malých velkých snů se mi podařilo přeměnit ve skutečnost již během kurzu. A dokonce si ho můžete i prohlédnout. Díky jasným a přehledným návodům a podpoře jsem si během kurzu vytvořila webové stránky www.mariefrycova.cz. Pro někoho je to možná maličkost, ale já jsem snila o tom, že si jednou vytvořím webové stránky od základu sama. Tímto děkuji Stáně, že jsem díky ní už během kurzu tento sen mohla uskutečnit a s podporou Pzp vykročit na cestu za dalšími sny :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže