header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jóga pro zdravá záda a emoční stabilitu Marie Fryčová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem certifikovaná lektorka Iyengar jógy s mnohaletou praxí. Ukazuji lidem, jak se jógou zbavit bolestí a získat zdravé tělo, ve kterém se cítí dobře. Fascinuje mě provázanost fyzického těla a emočního nastavení, možnosti jejich vzájemného ovlivňování. Jsem matka tří dětí, která se cítí dobře ve svém těle. Ráda s vámi budu sdílet na vlastní kůži ověřenou fungující metodu vedoucí k získání a udržení zdravého těla a emoční stability. Cestu, jak se zbavit současných bolestí a dalším bolestem předcházet.

Zbavte se bolestí zad a kolen - 7 tipů jak zdravě cvičit jógu

Sama jsem s jógou začínala právě kvůli bolestem zad. Díky správnému cvičení jógových pozic jsem se bolestí postupně zbavila. Vybrala jsem pro vás 7 základních jógových pozic a na nich ukázala 7 tipů jak je zdravě cvičit. Najdete zde ukázky nejčastějších chyb a návody, jak se jich vyvarovat. Pravidelným cvičením se základy správného držení těla postupně přenáší do běžného života. Je to cesta, jak se trvale zbavit současných bolestí a dalším bolestem předcházet. Správné provádění jógových cviků si nejlépe osvojíte s pomocí zkušeného učitele. Seznam certifikovaných učitelů Iyengar jógy naleznete na stránkách České asociace Iyengar jógy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 PDF sekvencí pro cvičení doma

Jako většina lektorů jógy i já studenty nabádám, aby cvičili nejen na lekcích ve studiu, ale i sami doma. Pravidelné cvičení napomáhá celkovému zdraví a duševní pohodě. Od dob svého tříletého učitelského kurzu nedám dopustit na kurz sekvencí z knihy Yoga in action od Geety S. Iyengar. Je to úvodní kurz do ásán a pránájám založený na sylabech, podle kterých se učí v Ramámani Iyengar Yoga institutu v Puně. Většina mých studentů si stěžuje, že si nepamatují názvy pozic a podle psaných sekvencí se jim nechce cvičit. A proto vznikly tyto kreslené sekvence, kde jsou nejen názvy pozic ale i jejich Jednoduché perokresby. Těchto 5 PDF sekvencí bude i součástí právě dokončovaného on-line kurzu s názvem Kurz pro zdravá záda a emoční stabilitu - Základy Iyengar jógy krok za krokem v 5-ti týdnech.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl sílu a podporu znovu vykročit na cestu za svými sny. Jeden z mých malých velkých snů se mi podařilo přeměnit ve skutečnost již během kurzu. A dokonce si ho můžete i prohlédnout. Díky jasným a přehledným návodům a podpoře jsem si během kurzu vytvořila webové stránky www.mariefrycova.cz. Pro někoho je to možná maličkost, ale já jsem snila o tom, že si jednou vytvořím webové stránky od základu sama. Tímto děkuji Stáně, že jsem díky ní už během kurzu tento sen mohla uskutečnit a s podporou Pzp vykročit na cestu za dalšími sny :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže