header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jóga pro děti s Kristy Kristýna Roller

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluju duchovní cestu, jógu, děti a tvoření s nimi. Naučím vás, jak cvičit jógu a relaxovat s dětmi doma, ve školce nebo škole s radostí a zábavně. Jógu pro děti předávám v online kurzech i při živých lekcích. Můžete mě vidět v 1. sérii pořadu Jogínci v České televizi Déčko. Učím v něm děti jógu, jsem spoluatorka scénáře. Vedu semináře o dětské józe pro paní učitelky ze školek a 1. stupně ZŠ. Původně jsem učitelka v mateřské školce a na 1. stupni ZŠ. Nejvíc mě baví sdílení duchovních věcí přizpůsobených dětem tak, aby jim pomáhaly a rozvíjely je. K tomu mi pomáhá i dětská jóga. Na prvním místě pro mě je, aby děti cvičení bavilo. A když je ve cvičení obsaženo aspoň trochu jógy a zbytek si hrajeme, tak nevadí, protože děti cvičení a pohyb neodradí a bude pro ně zábavný. Mým cílem je, aby si děti jógu zamilovaly a provázela je po celý život. Jsem maminkou Lili (*2017) a Daniela (*2020). Ráda provázím děti nejen jógovým světem, ale i ráda zpívám, hraju na kytaru a výtvarně tvořím. Chystám knihu o dětské józe, což je můj sen z dětství (vydat knihu).
jóga pro děti

7 relaxačních pohádek a mandal - spokojené dítě

Naučte děti relaxovat. Je to skvělá dovednost pro celý život. 2 EBOOKY A VIDEO O DĚTSKÉ RELAXACI. V barevném eBooku najdete 42 stran s mnohokrát vyzkoušenými radami a nápady pro dětskou relaxaci. Napsala jsem pro vás relaxační pohádky inspirované čakrami. Ke každé pohádce jsem nakreslila mandalu, která dětem pomůže ke klidu a relaxaci. Černobílá verze eBooku vás potěší samostatnými pohádkami a mandalami k tisku, takže hned můžete začít s dětmi číst a vybarvovat. Video v délce 20min. vám ukáže skvělý způsob relaxace s dětmi, který vylaďuji od roku 2004.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
jóga pro děti

Kouzlení s dětskou jógou

Online kurz pro rodiče a jejich děti, paní učitelky ve školkách a na 1. stupni ZŠ. Najdete tady ucelený program dětské jógy tak, jak ji cvičím s dětmi já už od roku 2004. Jóga pro děti je úžasný nástroj, jak děti naučit cítit své tělo, vědomě ho ovládat, relaxovat, být pružní a zdraví. Základní jógové pozice se naučíte ve 27 krátkých videích, mezi nimi jsou 3 děchová cvičení. Ukážu vám ve videu mých 5 "top" her využitelných při cvičení. V 2 celých lekcích uvidíte, jak aktivity řadím za sebou. Součástí kurzu jsou dva eBooky s praktickými radami a 10 celými lekcemi pro cvičení s dětmi. Lekce obsahuje příběh ke cvičení, hru, mandalu k vybarvení a relaxační pohádku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
jóga pro děti

Jóga pro mami a mimi

Online kurz pro maminky a miminka 0 - 18 měsíců. Nedostanete se na živou lekci, protože máte malé miminko? Právě pro vás je tento online kurz. Můžete cvičit spolu, chvíli maminka a chvíli miminko. Odměnou vám bude posílení vztahu, společný vědomě trávený čas. Pro miminko lepší spánek, zlepšení trávení, podpora psychomotorického vývoje. Najdete tu videa se cvičením rozdělená podle věku miminka od 6 týdnů, od 3 měsíců, od 6 měsíců, od 10 měsíců. Maminky si zacvičí při 9 videích cviky na pánevní dno, posílení středu těla a paží. Jako bonus je meditace - řízená relaxace Setkání s vnitřním dítětem.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
jóga pro děti

Jóga nejen na prázdniny

Chcete si vyzkoušet jógu s dětmi? Nevíte, jestli to vás nebo děti chytne? Pro vás (i ostatní) jsou určena tři videa Jóga nejen na prázdniny. Videa každé v délce kolem 20min. vás naladí na pirátskou, cestovatelskou nebo indiánskou vlnu. Naučíte se 13 jógových pozic přizpůsobených dětem a 3 relaxační hry.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy podnikání z pláže (v mém případě hlavně základka) mi pomohly vytvořit si webové stránky, natočit online kurzy a napsat eBooky. Můžu tak šířit mou milovanou dětskou jógu mezi mnohem větší množství dětí (a dospělých, kteří s nimi cvičí), než jen v živých kurzech. Mně osobně nejvíc pomohla FB skupina, která mě "nesla" a podporovala. Miluju sdílení ve skupinách a i takhle online to skvěle funguje. Dodnes jsem s některými ženami ze skupiny v kontaktu a pomáháme si. Velmi oceňuju podrobný návod krok po kroku, který je ve Stániných kurzech nápomocný k vytvoření všeho, co v online podnikání potřebuju. I pro mě jako pro nepříliš technicky založeného člověka bylo všechno srozumitelné. Střední jsem ještě nevyužila naplno, narodily se mi od vstupu do Podnikání z pláže dvě děti. Zatím jsem použila návod na webináře. Ale těším se, že se ke střední vrátím a použiju další strategie k mému podnikání. Oceňuji to, co všechno pod Stáninýma rukama vyrostlo a jak velká komunita lidí a následně skvělé výtvory mohly vzniknout.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže