header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jóga Doma Martina Doubková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Nedílnou součástí mého života je jóga, kterou učím 13 let. Na první lekci jsem byla v Londýně, kde jsem v té době žila. Byla jsem unešená z toho, jak skvěle jsem se po lekci cítila. Tělo jsem měla báječně protažené, cítila jsem se jako po masáži, a měla jsem hned lepší náladu. Začala jsem zkoušet různé styly jógy, pohltila jsem se do knih a tolik mě nadchlo to propojení těla a mysli, že jsem si udělala lektorský kurz a začala učit. Po návratu do Čech a narození mé druhé dcery jsem objevila Stánin web, objednala si její knihu a pak se zapsala do kurzu. Moc jsem chtěla natáčet videa a umožnit lidem, aby cvičili doma, když zrovna budou mít čas a chuť, jen jsem nevěděla, jak začít. Na rodičovské jsem já sama vyhledávala videa na internetu, která jsou krátká a účinná a chtěla si zacvičit, když holky spaly. Moc videí v češtině v té době nebylo a já přišla s myšlenkou vytvořit projekt Jóga Doma pro všechny, kteří nemůžou nebo nechtějí dojíždět do jógového studia. Díky kurzu Podnikání z pláže se mi to podařilo. Postupně jsem si splnila další sen a otevřela jóga studio, kde vedu živé lekce jógy a kurzy hormonální jógové terapie. Je to místo, kde poslední roky natáčím videa a nyní tam dělám i přímé přenosy jógy. Od přečtení knihy Podnikání z pláže už uplynulo 6 let a já si stále plním své sny a hlavně miluju ten pocit, když mi lidé napíší z různých koutů země, jak jim jóga dělá dobře.

10 minut jógy na židli pro uvolnění ztuhlé šíje a ramen

Krátké ale účinné cvičení, které uleví od bolesti. Nepotřebujete podložku, můžete se protáhnout v práci u počítače.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Video pro pevné bříško

Za 10 minut se toho dá stihnout opravdu hodně. Vyzkoušejte video, které je součástí oblíbeného programu 7denní jóga výzva pro pevné bříško.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jóga doma každý den

Chtěli byste začít s pravidelnou praxí jógy, ale nemáte moc času? Zkuste 10 minut denně. Nezdá se to, ale za těch pár minut se dá tělo skvěle protáhnout a posílit. Kurz obsahuje videa pro záda, nohy, kyčle, bříško, pozadí, paže i relaxaci. Uvidíte, že si jógu zamilujete.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Mám za sebou všechny plážové kurzy a je to ta nejlepší investice, kterou jsem kdy udělala. Naučila jsem jak vytvořit webovou stránku, psát blog, prodejní stránku, jak pracovat s databází a jak vytvořit členskou sekci. Díky kurzům, které Stáňa s Jirkou vytvořili, jsem pomohla tisícům lidem k tomu, aby se cítili dobře ve svém těle i na duši, a za to moc děkuji. Protože není lepší pocit, když to, co děláte, má smysl.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže