header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jemná síla ženství Jana Urbanová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana (Janita) Urbanová. Provázím ženy na cestě krajinou ženství k prameni naplněného života. Mou vášní je osobní rozvoj prožitkem a mými oblíbenými tématy: moudrost lůna, vědomá menstruace a posvátná sexualita. Dlouho jsem pořádala živé kurzy a ženské kruhy, nyní tvořím a vedu hlavně on-line kurzy. Od dubna roku 2020 jimi prošlo více než 700 nadšených účastnic, které se díky nim spojily se svým skutečným já, postavily se do své (jemné) síly a prohloubily vztah ke svému ženství. Jsem vděčná, že mohu přispívat k tomu, aby po světě kráčelo více spokojených žen, které už nechtějí jen přežívat, ale opravdu dary ženství žít.

E-book pro pohlazení tvého ženství

Chceš se zase cítit žensky a ve své síle? Inspiruj se 7 kroky v tomto e-booku a staň se živou, zářící ženou ještě dnes.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditace Setkání s vnitřní milenkou

Poznej, jak smyslná, citlivá a nádherná žena žena jsi! Zvu tě k magickému setkání, ve kterém se propojíš se sexuální částí tvého já a otevřeš se fyzické lásce, radosti a potěšení.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

On-line kurz Živá žena

Hledáš způsob, jak se jako žena cítit šťastná, sebevědomá, na sebe napojená, doma ve svém těle, viděná a podporovaná? Zvu tě do on-line kurzu ŽIVÁ ŽENA. Během dvanácti týdnů tě provedu jedním uceleným cyklem, během kterého otevřeš své srdce, uvolníš a oživíš tělo a porozumíš do hloubky svým proměnám. Rozproudíš v sobě přirozenou ženskou energii a zažiješ laskavé, podporující prostředí zdravého ženského společenství. Na konci této cesty budeš sama sobě blíž, budeš blíž té, kterou skutečně uvnitř jsi. Úžasnou a nádhernou ženou, která chce žít naplno.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Díky Plážové základce jsem objevila směr svého podnikání, uvěřila svým talentům a vykročila na cestu svého poslání. Prošla jsem také Plážovou střední, která rozšířila mé obzory v oblasti on-line marketingu a dala mému podnikání další rozměr. Mimo to mi přinesla skupinu lidí, teď už dobrých přátel, podobného smýšlení, se kterými se na naší cestě dál podporujeme. Bez Podnikání z pláže bych nebyla tam, kde teď sem a nevydělávala si tím, co miluji. Děkuji Stáňo a Jirko (a další). ♡
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže