header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jednoduše žij Lenka Dlouhá

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Ahoj, jsem Lenka a naučím tě jednoduše žít, budeš-li chtít. V září 2020 jsem hlubokým prožitkem našla vnitřní klid a naplnění a pochopila jednoduchost života. Poznala, to kým jsem, a objevila vnitřní poklad, zdroj života a nekonečné radosti, který mě vede. Od té doby už nic není jako dřív. Věčnou nespokojenost, nesoulad, zlost, dluhy, nemoci, úzkosti, panické ataky, deprese a nechuť žít vystřídal život v pokoře, klidu a harmonii, s láskou k sobě i okolí, s přijetím života v celé jeho kráse. Život se velmi zjednodušil. Starosti, strachy, omezení a jiné nástrahy ega pominuly a já si užívám plnosti života se všemi dary, které nabízí. Konečně jsem dospěla a postavila se sama za sebe. Už se nemusím nikoho ptát, co mám dělat, s kým mám být, jak mám jíst a jak cvičit. Vím, že mám život ve svých rukou a je jen na mě, jaký ho budu mít. Vím, že vše, co jsem si v životě vytvořila, bylo z nevědomosti. A taky vím, že vědomý život, který vedu teď, má mnohem větší kvality. Osvobodila jsem se ze zajetí své mysli. Nestavím si překážky a nevytvářím žádný odpor. Vím, že vše, co chci, tu pro mě už je a mohu si to jednoduše vzít. Nebojím se budoucnosti a nehrabu se v minulosti. Nebojím se jednoduše žít... Práce s myslí mě přivedla k sobě samé a ukázala mi, že život nemá žádná omezení, jen ta, co si sami tvoříme ve své hlavě... Učím druhé podívat se do sebe a najít vnitřní klid, štěstí a radost ze života. Podívat se na omezení, která jim brání žít to, co chtějí. Učím, jak si změnou přesvědčení změnit život k lepšímu. Naučím tě jednoduchou metodu, jak se osvobodit ze zajetí své mysli a jednoduše žít život v radosti. Naučím tě, jak se pustit mylných přesvědčení, která ti ničí život. Jak se přestat hodnotit, kritizovat, ponižovat a přijmout nové, prospěšné přesvědčení, díky kterému získáš více sebevědomí, pocit jistoty a dokážeš vše, co si přeješ. Naučím tě vést svůj vnitřní dialog tak, aby tě přestala ovládat mysl a ty byl navždy jejím pánem. „Je snadné žít, když víš jak!“ Není nikdo a nic, kdo by ti bránil žít šťastný a naplněný život. Jedinou brzdou jsi ty sám. Já ti s radostí ukážu, jak jsem to zvládla já. Mám pro tebe recept na šťastný život? Ano mám... Jednoduchou techniku, kterou se můžeš naučit a sám si díky tomu pomoct od všech problémů, které tě provází ve tvém životě. S vděčností Lenka

Co ti brání ve štěstí? Otestuj se zDARma

Ebook ti pomůže podívat se do sebe a odhalit skrytá přesvědčení, která ti brání žít to, co chceš. Nahlédni na téměř 200 omezujících přesvědčení a zjisti, co ti brání ve štěstí! Nebuď dál obětí osudu a nenech se po zbytek života ovládat tím, kdo v tobě mluví! Smyslem života je žít, NE přežívat!!! Udělej první krůček ke štěstí...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zastav svůj strach aneb 4 kroky ke klidu!

Možná patříš k těm, kteří se nechali ovládnout strachem. Tvůj život je jednoduše veden každý den scénáři „coby kdyby“ a možná si to ani neuvědomuješ. Anebo si toho jsi vědom, ale nevíš, jak s tím naložit. Možná jsi dosud netušil, že za veškerých strachem „vězí“ pouze tvoje myšlenky, které ani vlastně nejsou tvoje. Ebook je pro tebe praktická příručka, jak se jednoduše dostat do pohody, když tě ovládne strach.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Chci změnit svůj život, ale nevím jak!

Chceš udělat životní změnu, ale nevíš jak na to? Mám pro tebe řešení... Změň svoje přesvědčení a změníš svůj osud... V čem ti eBook pomůže? Jde o praktického průvodce k životní změně vycházející z mojí vlastní zkušenosti Soubor funkčních technik, které se díky své jednoduchosti může naučit každý Vede k práci se sebou samým, k sebedotazování se, díky čemuž odhalíš přesvědčení, která máš ukrytá ve svém podvědomí Součástí jsou pracovní listy, které ti pomohou vidět problém z širší perspektivy. Získáš kontrolu nad svou myslí, která se jednou provždy stane tvým dobrým sluhou a ne špatným pánem. Zbavíš se jednou provždy omezujících vzorců mysli, které ti bránily mít v životě to, co chceš Odstraníš ze svého života obavy, úzkost a strachy z budoucnosti Naučíš se pracovat s negativními pocity Naučíš se zaměřovat svou pozornost na to, co chceš, co je pro tebe prospěšné Objevíš prioritu svých problémů a díky tomu se ti podaří ve velmi krátké době upravit přesně tu oblast, ze které pramení nedostatky a nespokojenost i v jiných životních oblastech Dostaneš „manuál“ k tomu, jak napravit důležité životní oblasti jako jsou vztahy, zdraví, tělo, práce, hojnost a sebepřijetí
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Celý kurz podnikání z pláže bych nazvala jako jeden velký transformační proces. A i když jsem měla jasno, jaké je mé téma, na začátku kurzu jsem vůbec nevěděla, jak ho vlastně pojmenovat, uchopit, co budu přesně tvořit a co z toho „vyleze“. Cesta se otevírala jakoby sama a já jen koukala, jak mě něco samo vede. Představa, že bych za týden napsala e-book, se pro mě zdála jako nedosažitelný cíl. Přesto jsem to zvládla za pouhé tři dny. Díky přesným a jednoduchým návodům, které mě nesmírně bavily. On-line prostor byl pro mě do té doby skoro tabu. Měla jsem snad dva roky na své fb stránce necelých 50 sledujících. To se však změnilo během dvou měsíců, kdy jsem jich díky reels získala dalších 1 000, a to bez reklamy. Miluju předávat své zkušenosti dál a jsem vděčná, že je mi to díky kurzu umožněno. Doporučuji všem, kteří váháte. Já váhala téměř 8 let a teď vidím, že nebylo proč. I když jsem si vždycky myslela, že vytvořit web je velká věda, ukázalo se, že se to naučí i ten, kdo je technický antitalent. Stačí věřit a nechat se vést tím pravým odborníkem. Nebojte se vykročit. Nemáte co ztratit, jenom získat! P. S.: Mám pro vás jedno doporučení. Pokud uvažujete, že vstoupíte do kurzu a vytvoříte si svůj web, foťte se. :-) To bylo snad jediné, s čím jsem bojovala. Nejsem zvyklá se fotit a na hezký web je to prostě potřeba.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže