header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jednoduše v pohodě Ivana Tomášková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Učím ženy, jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku. Jak zpomalit stárnutí těla i mysli a doslova omládnout. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku silná, zdravá, duchem mladá a svobodná. Že je jediným neopakovatelným originálem.
15 kroků k omlazení těla i duše

15 kroků k omlazení těla i duše

Stáhněte si tipy pro omlazení těla i mysli, zpomalení stárnutí a zdravý život plný vitality.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
5 pomocníků pro posílení sebedůvěry

5 pomocníků k posílení sebedůvěry a projevení vlastního já

Nastartujte své sebevědomí a sebelásku a udělejte si přítele ze svého vnitřního kritika! Naučíte se oceňovat v životě to, co máte a nastavíte si svůj vnitřní kompas k tomu lepšímu ve svém životě. Začnete oceňovat svůj vzhled a objevovat svou krásu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jídlem k omlazení a dlouhověkosti

Jídlem k omlazení a dlouhověkosti

Zpomalte pomocí jídla stárnutí svých buněk a dopřejte jim i sobě zdravý a dlouhý život. Dozvíte se, proč nám naše buňky stárnou, opotřebovávají se a my se nakonec dopracujeme k závažným nemocem a co můžeme pro naše zdravé stárnutí udělat pomocí našeho stravování. Co nám může pomoci obnovit naše buňky a zabránit tak jejich zrychlenému stárnutí a zhoršení zdravotního stavu. Jaké potraviny nám pomůžou zmenšit riziko vzniku závažných chorob a přispět k našem zdravému a dlouhému životu a vitalitě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Tajemství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky

Tajemství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky

Vybudujte si zdravou sebedůvěru a sebevědomí a začněte milovat sami sebe. Zjistíte, jaké jsou vaše vnitřní přesvědčení, kde se vzaly a proč, a naučíte se ty negativní změnit na pozitivní. Naučíte se lásce k sobě samé, oceňovat sebe sama a přijmout se se vším všudy. Zjistíte, že toho spoustu umíte, že máte spoustu silných stránek a získáte lepší vztah k těm slabším. Začnete oceňovat, jaká jste, co všechno umíte a jaká výjimečná osobnost jste. Budete umět bez výčitek odmítnout. Zvládnete i nepříjemné stresové situace. Zvládnete umění žít tady teď.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Učebnice sebelásky

Učebnice sebelásky

Naučte se milovat samu sebe a vnímat vlastní krásu. Naučíte se oceňovat své tělo, svou krásu a přijímat své zdánlivé nedostatky. Oceňovat své vlastnosti, schopnosti a přijmout své slabší stránky bez odsuzování. Zjistíte, že toho spoustu umíte, že máte spoustu silných stránek a získáte lepší vztah k těm slabším. Budete o sebe s láskou pečovat, protože víte, že si to zasloužíte. Získáte lepší vztah k sobě samotné a zjistíte o sobě, jak úžasným člověkem jste.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže jsou jedny z nejlepších investic, které jsem v životě udělala. Na jedné straně mě nutí neustále překonávat vlastní limity, o nichž jsem někdy ani nevěděla. A na straně druhé mi ukázaly cestu, jak správně uchopit on-line podnikání. Srozumitelně, krok za krokem, mi pomohly zvládnout všechna technická nastavení a pochopit jednotlivé oblasti, které jsou k tomu potřeba. Péče Stáni a Jirky a celého týmu je obdivuhodná a patří jim můj velký dík a obdiv. A nesmím zapomenout na úžasný kolektiv spolužáků a jejich podporu. Bez tohoto vedení a podpory bych tak daleko nikdy nedošla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže