header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jane H. – šamanka a malířka Jane Hladíková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Svou šamanskou práci a výtvarné cítění propojuji pomocí barev a neviditelného světa energií do abstraktní malby a energetizujících - léčivých obrazů, které rozzáří vás i váš domov. Ráda vás provedu i vaší vnitřní krajinou duše – mysli i fyzického těla. Naučím vás, jak můžete "opravit sami sebe" a tím i váš život. Pomocí Nejvyššího Světla a vaší vědomé práci budete zase aktivní tvůrci vašeho života. Láska, radost, odvaha a žití života naplno bude zase vaší denní realitou. Jako šamanka využívám různé medicíny. Vstupuji do různých světů. Pohybuji se v různých časech a spolupracuji s různými průvodci. Mám ráda i jiné „západnější“ techniky, které se mi osvědčily – konstelace, intuitivní kresba – arteterapie. Jako žena i člověk vím, jak snadno se dokážeme ztratit. Já jsem přitom došla až na samotnou hranu propasti, do momentu, kdy jsem si uvědomila, že mám už jenom samu sebe. To, co je ve mně. To, co umím a toho, co ve mne může vyrůst. V životě mě potkaly těžké chvíle plné bolesti a zoufalství (ztráta dítěte, úmrtí matky, útok na mé ego v podobě bankrotu, zlomené srdce, alkohol otce). Byly to chvíle plné beznaděje a ztráty víry v sebe i v život. Chvíle, kdy jsem padla několikrát na kolena a chvíle, kdy jsem znovu našla sílu vstát a jít. To byla má šamanská cesta učení. Prožít, zpracovat, zvládnou, učit se, sílit a růst. Pak můžete vést a předávat dál. Díky tomu vím, o čem je život. A o tom jsou i mé obrazy a šamanská práce pro vás. Inspiraci pro život - ze světa obrazů i mé šamanské práce a přirozené potřeby tvořit, poznávat a rozvíjet se, prostě žít život, s pády i úspěchy, s otevřeným srdcem, jasnou myslí, ale vždy nohama na zemi - můžete čerpat na mém facebooku či instagramu.

E-book "Jaký obraz chci mít v obýváku?"

Stojíte před zařizování interiéru vašeho domova? Chcete ho vylepšit originálním způsobem? Je dobré si uvědomit, že kromě nábytku a zařízení, tvoří i obrazy nedílnou a hlavně nezastupitelnou součást. Obrazy umí oživit prostor. Vyvolat a ovlivňovat naše emoce. Aktivovat, harmonizovat, zklidňovat a dokonce i léčit. A tak není jedno, jaký obraz vám visí v obýváku. Jak si vybrat ten správný pro vás? Odpověď najdete v tomto e-booku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditace na uvolnění stresu a napětí

Stres a napětí jsou dnes skoro přirozenou součástí našeho života. Bohužel si to už často ani neuvědomujeme. Bereme to jako „takový samozřejmý stav“. Pokud jsme ve velikém tlaku a nestíháme, tak je to jasné. Často jsme ale ve stresu a napětí, aniž si to uvědomujeme. Anebo to často zaměňujeme za stav „zvládám to či ono, tak je to v pohodě“, ale už přestáváme vnímat, zda jsme u toho také spokojeni. Pokud se nacházíte dlouhodobě ve stresu a napětí, tak dříve či později přicházejí zdravotní i psychické problémy. A tak je dobré naučit se vědomě relaxovat a meditovat pro uvolnění tohoto napětí. Čas tu čas na relax! Je tu tato skvělá meditace!
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Život se Světlem - jdi svou cestou

Na své ozdravné cestě jsem se naučila pracovat s medicínou, ke které máme přístup úplně všichni, bez rozdílu věku, pohlaví, místa, kde žijeme a kde se právě nacházíme. V jakoukoli denní hodinu. S medicínou, která pracuje pro nás. Podporuje a ozdravuje naší vnitřní moudrost, naší mysl, duši i fyzické tělo. Vede nás k sobě, do pravdy a konání..., přesně tak, jak potřebujeme a na co jsme připraveni. Stačí se jí otevřít a naučit se s ní pracovat. A to je skvělé, ne?! Ráda to naučím i vás pomocí tohoto e-booku. Není to žádné tajemství.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi ukázal, že i v mém oboru se dá podnikat na internetu. To jsem si ještě na začátku ledna vůbec neuměla představit. Plážovníci mi otevřeli oči, covid mě donutil a Stáňa mi ukázala, jak to udělat. Jasné a "lidské" vysvětlení a vedení ohledně všech technikálií onlinu, rozpustilo mé omezení a zbytečně velký odpor k tomuto médiu:-) Řeknu upřímně...byl to záhul. Pracovala jsem na dvou projektech. Předělávala. Vylepšovala. Byl ze mne spíše ajťák než šamanka a malířka. Teď, když se po půl roce ohlédnu, vidím, kolik práce je za mnou. A to bych bez tohoto kurzu nikdy nezvládla! PS: Povedl se mi i jeden majstrštik - domluvila jsem si s jedním pánem z Anglie, že mi přenechá doménu - jane.com. Protože, když už teď umím ocenit sílu onlinu, chci své obrazy nabídnout i světu:-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže