header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jana, co neposedí doma Jana Sudková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana a jsem máma dvou svišťů zapojená v klasickém pracovním procesu, která má cestovatelské sny a málo času na jejich uskutečnění. Miluju plánování rodinných aktivit a sbírání cestovatelských inspirací. Dokážu se sžít s faktem, že mimopracovních dnů, které lze využít pro volnočasové aktivity, je opravdu málo a jsou pro mě vzácné. O to víc si jich vážím a umím proměnit společný čas s rodinou v radostné chvíle, které uspokojí i ty nejmenší členy naší rodiny. Razím motto, že i „příležitostné“ cestování přináší zážitky, protože i občasné zážitky jsou zážitky.

10 zaručených tipů, jak si zpříjemnit pracovní rok cestovatelskými zážitky

Přijde vám čekání na dovolenou nekonečné?! Rádi byste využili i víkend nebo den pro načerpání energie a vytáhnutí ze stereotypu? Pokud ano, v mém eBooku zdarma s názvem „10 zaručených tipů, jak si zpříjemnit pracovní rok cestovatelskými zážitky“ najdete inspiraci na aktivity a cesty nejen pro rodiny s dětmi. Naplánujte si společně s rodinou aktivity podle vašeho gusta jako záchytné body, které vám usnadní nejen čekání na dovolenou, ale nasměrují vás i k novým zážitkům. Tak nečekejte a plánujte, protože i občasné zážitky jsou zážitky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi toho dal mnoho. Předně vůbec zjištění, že mám na něco, co jsem sice chtěla zkusit, ale říkala jsem si, že na to asi nebudu úplně technicky zdatná. Opak byl pravdou, a vzhledem k tomu, že mě kurz nesmírně bavil, jsem se především ze začátku snažila dodržet harmonogram, co to nejvíc šlo, a to i navzdory tomu, že jsem máma dvou svišťů, která pracuje na plný úvazek. Plážovka mi dále přinesla svobodu, hlavně tedy možnost věnovat se tématu, které mám ráda a naplňuje mě, a zároveň si i uvědomit, že tempo, kterým kurz pojedu, závisí na mně, a to je vlastně to, jak bych chtěla i fungovat. Plážová základka mě dokázala ujistit v tom, že i vykročení z komfortní zóny nemusí znamenat stres, ale především radost z překonání sebe sama a seberozvoj, že i neúspěch je součástí celého procesu, a když se nedaří, neznamená to, že to tak bude i v budoucnu. Protože jak se říká, bez práce nejsou koláče, a dospět tak k úspěchu je především dlouhodobý proces, za kterým stojí mnoho úsilí ale i nezdaru. Tímto nejen Stáně, ale i celému plážovému týmu děkuji za propracovanou osnovu a za podporu, která nám byla během celého kurzu k dispozici.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže