header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jak se učit jazyky efektivně Tereza Picková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Ukazuji lidem, jak se učit jazyky rychle, zábavně, a hlavně efektivně. Učím, jak se můžete naučit jakýkoliv cizí jazyk. Specializuji se také na španělštinu, mou srdcovou záležitost. Spustila jsem klub pro pokročilejší španělštináře, aby se v jazyce mohli efektivně zlepšovat, a chystám se i na kurz pro začátečníky, protože je o něj zájem. Španělštinu také překládám. Jazyky jsou mou vášní, moc mě baví se je učit a slabost mám i pro svou mateřštinu, češtinu, zatím ji využívám jako korektorka a časem budu učit snad i ji.

12 tipů, jak zlepšit svůj přístup k jazykům

E-book je úvodem do problematiky, jak se učit jazyky efektivně, v čem se nejčastěji chybuje a co nejvíce brzdí naše učení. Je určen vám, pokud: • si myslíte, že nemáte talent na jazyky, • vám jazyky nejdou tak, jak byste si přáli, • učení jazyka je pro vás nudné a zdlouhavé, • po letech učení a trápení se nejste schopni v cizině domluvit a rozumět rodilým mluvčím.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 pravidel, jak se učit jazyky efektivně

E-book obsahuje návod, jak se učit jazyky efektivně, jak se už za pár měsíců můžete výrazně zlepšit. • Zjistíte, že se jazyků nemusíte bát. • Že se cizí jazyk může naučit úplně každý. • Že není potřeba mnoho let, aby člověk mohl začít jazyk aktivně používat. • Uvidíte, že učení jazyka může být i zábavné, lépe řečeno, musí vás bavit, abyste mohli dělat rychlé pokroky. • Pochopíte, že už za pár měsíců systematické práce se můžete výrazně zlepšit a jazyk začít používat. • Zjistíte, že vás učení jazyka bude bavit, protože si vyberete způsob, který vám bude vyhovovat, a na učení se budete třeba i těšit a bude vám přinášet radost. • Dostanete návod, jak na to. Co máte dělat a co máte změnit, abyste se konečně mohli začít jazyky učit efektivně. • Naučíte se, jak rozvíjet všechny jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní i mluvení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

CLUB DE AFICIONADOS DE ESPAÑOL

Klub pro středně až pokročilé španělštináře, kteří to se španělštinou myslí vážně a chtějí své znalosti prohlubovat a zdokonalovat. Cílem je udělat každý den aspoň něco a být tak s jazykem pravidelně v kontaktu, učit se do hloubky. Dojít tak po malých krůčcích k vysněnému cíli. Klub probíhá ve facebookové skupině, v níž panuje přátelská atmosféra a plní se podobně naladěnými lidmi, milovníky španělštiny. Každý den je zveřejněna nějaká aktivita a součástí skupiny je samozřejmě i moje podpora. V klubu se průběžně pracuje na všech jazykových dovednostech: na poslechu, čtení, mluvení a psaní.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z Pláže mi otevřely dveře do světa podnikání, dokázala jsem si díky nim sama vytvořit webové stránky, napsat první e-booky a učím se díky nim i potřebný online marketing. Nepochybuji o tom, že byly jednou z mých nejlepších investic. Jsou nesmírně inspirativní, dodávají potřebnou motivaci, jsou v nich podrobně vysvětleny všechny potřebné kroky a otevírají cestu ke svobodě. Nebýt kurzu Podnikání z Pláže, pravděpodobně bych dělala nějaké nudné zaměstnání a nebyla bych šťastná. Díky kurzům jsem ale zjistila, že je ve mně mnohem víc, a spustila jsem svou kreativní vlnu a začala jsem tvořit. Moc mě to baví a těší mě, že svými koníčky můžu pomáhat i dalším lidem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže