header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se Marky Ariella Dvojplamen

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení harmonie a spokojeného života. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky vedu s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti.

Ze závislé partnerky průvodkyně sebelásky

Zrovna se nacházíte v bezvýchodné situaci a už nevíte kudy kam? UKLIDNÍM VÁS. Všechno zlé, co se vám děje, vás nějakým způsobem probouzí. Nutí vás jít až na samotný okraj propasti. Až na tom konci jsme totiž ochotni dělat věci jinak. PAMATUJTE: „TO, CO NEJVÍCE BOLÍ, JE NAKONEC NÁŠ NEJLEPŠÍ UČITEL.“ Můj příběh je dokonalým příkladem. Dovolte si vidět věci z jiného úhlu pohledu tak, ať můžete z toho, co se vám stalo, vyjít jako vítěz.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se

ROZCHOD JAKO TRANSFORMACE Prožíváte bolestný rozchod? Nebo jste nespokojení ve vztahu, stále se hádáte a nevíte, co už máte dělat? Přijměte tuto situaci jako příležitost k růstu!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem se konečně rozhýbala a splnila si svůj sen, žít život, o kterém chci vyprávět. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže