header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jak platit nejprve sobě Kateřina Šubertová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
JAK PLATIT NEJPRVE SOBĚ Jmenuji se Katka Šubertová a mým posláním je učit své zákazníky, jak pečovat o jejich těžce vydělané peníze a vytvořit fungující finanční situaci. Vždy srozumitelně, jednoduše, s mnohaletými zkušenostmi. Téma peněz jsem se snažila uchopit tak, ať je všem srozumitelné a dát mu dobrou energii. V článcích popisuji 2 jednoduché principy nakládání s penězi, které časem přinesou výsledek každému. Pokud je budete používat, věřím, že se k Vám bohatství dostane. Princip číslo 1: Zaplaťte nejprve sobě. Princip číslo 2: Nechte peníze pracovat pro Vás.

Efektivní metoda řízení peněz

Tématem mého eBooku je návod, jak umět zvládnout své peníze. Poté, co jsem toto pochopila, pokaždé mám kam sáhnout a nevykolejí mne ani nenadálé situace. Už Vás nebaví vidět, jak Vám peníze z peněženky utíkají?  V tomto eBooku Vám dám jednoduchý návod, jak začít, ať se tento jev zmírní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ukažte INFLACI záda

Naučte se pracovat s Vašimi penězi tak, aby neztrácely hodnotu. Domluvte si se mnou konzultaci a já vám obyčejnými slovy sdělím praktické věci a kroky, jak to s penězi dělat nebo vám doplním znalosti a ušetřím váš čas.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Když jsem se přihlásila do kurzu Plážová základka, netušila jsem, jak bude obsáhlý, podrobný a kvalitní ve všech ohledech, jak z technické stránky, tak ze stránky emoční, psychologické. Naučila jsem se přes pády a vstávání opravdu hodně. Nejsem technický typ, ale prostě jednou jsem začala, tak jsem to nevzdala:) Technické věci jsou podány opravdu postupně, mohla jsem se k nim vracet, hlavně, pokud jsem potřebovala pomoc, vždy se mně jí dostalo, ať již od spoluplážovníků, tak od podpory kurzu. Klobouk dolů a díky celému úžasnému týmu:)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže