header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jak si upéct provozovnu Lucie Papežová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Podnikání
Absolvované kurzy
,,Provázím drobné výrobce potravin labyrintem potravinářské legislativy. Pomáhám jim splnit si sen o vlastní provozovně." Už jako malou holku mě fascinovalo jídlo! Vždy jsem se těšila na letní prázdniny u babičky, která měla nejen velkou zahradu, ale i menší hospodářství. Celá naše rodina, co kam moje paměť sahá, se pokoušela vyrábět všechno možné. Strýc je vynikající amatérský řezník, děda ovládal umění vína a pálenky, babička je dodnes mistryní v domácí kuchyni. Ve studeném kouři uzená šunka, maďarské klobásky, hruškovice, domácí kečup, dědův nezapomenutelný čokoládový dort a řada dalších lahůdek ve mně daly klíčit velké lásce k potravinám a jejich výrobě vůbec. Díky mojí vášni ke zmrzlině jsem se dostala až na Fakultu veterinární hygieny a ekologie, kde jsem vystudovala obor Bezpečnost a kvalita potravin. Po ukončení vysoké školy, jsem nastoupila jako manažerka hygieny do firmy vyrábějící cukrovinky. Mým denním chlebem se stal HACCP, potravinářská legislativa, podnikové směrnice a další interní dokumentace. Po určité době jsem ovšem zatoužila po změně a rozhodla se jít vlastní cestou. Dnes úročím roky studia i zkušeností a pomáhám drobným výrobcům potravin se založením vlastní provozovny. Tlumočím do řeči „normálních lidí“ právnické kličky, zákony a nařízení. Pomáhám jim plnit sen o vlastní provozovně.

Vyrábíme potraviny: Co je dobré vědět předem

Jste nadšenou cukrářkou amatérkou? Děláte nejlepší marmelády v širokém, dalekém okolí? Láká vás výroba sirupů nebo řemeslná výrobu piva? Ať už vás zajímá jakákoli výroba potravin pak byste rozhodně měli znát několik velmi důležitých faktů, než se do vlastní výroby pustíte!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na vlastní provozovnu

Pečete dorty nejen pro své děti, ale už se na vás obracejí i známí? Zavařujete hory marmelád, které pak chválí nejen vaše okolí? Nebo jsou vaše bylinkové sirupy už vyhlášené po celém kraji? Ať už jste mistriní v jakémkoli odvětví potravinářské výroby, možná vás napadlo, že byste svůj koníček proměnila v prosperující podnik. Jenže kde potřebné informace najít? Jak a kde si potravinářskou provozovnu zřídit? Jaké dokumenty vypracovat? Jaké dozorové orgány kontaktovat? Pokud takové informace hledáte, pak je tento e-book přesně pro vás. Toto vše a mnohem víc se v e-booku Jak na vlastní provozovnu dozvíte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Rozhodně ukotvení vize, jakým směrem se má můj projekt ubírat. Dřív jsem tápala, bloumala mezi několika tématy, ale až kurz PZP mi pomohl najít jasnou odpověď. A nejen tu. Navíc jsem se oklepala a ve svém životě udělala řadu změn. Chtěla jsem původně říct, že i nejedno vystoupení z komfortní zóny, ale nebylo to vystoupení jako spíš doslova vyskočení :D. Z temna na světlo a kupodivu, i když mě to dřív neskutečně děsilo, se mi teď daleko volněji dýchá a ta svoboda, co budu dělat, kdy budu dělat a jak to budu dělat, je prostě báječná. Je to úžasný pocit a úžadsná atmosféra, vědět, že v tom nejsem sama, že i všichni ostatní spolužáci mají svoje slabé chvilky. Svá temná údolí a je úžasné tu být pro sebe navzájem v rámci uzavřených facebookových skupin. Podržet sepodpořít se, ale i pomoct si a poradit. Je to naprosto úžasná a nezapomenutelná atmosféra. Díky Stáňo. Dala jsi nám víc než to, co ve skutečnosti kurz stojí. Dala jsi nám sebevědomí, uvědomnění si nás samých a to je k nezaplacení!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže