header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jak být fit i po padesátce Zdeňka Suchánková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Zdeňka Suchánková a vůbec se nestydím prozradit vám svůj věk. Jsem ročník 1963, letos v létě jsem oslavila své 57. narozeniny a navíc jsem se stala babičkou. Žiji aktivním životem a miluji pohyb, běhání, chození a hory. Naučila jsem se smysluplně organizovat svůj čas, abych obstarala své tři děti a mohla se i věnovat běhání, které mě naplňovalo. Časem mě doslova nadchlo! Začala jsem na sobě pracovat, abych trénovala správně. Sbírala jsem informace o trénování, stravování, dýchání, strečinku i relaxaci. v běhání jsem se stále zdokonalovala. Proto jsem se rozhodla předat své nabyté zkušenosti i ostatním ženám. Ukazuji jim, jak si díky pohybu prodloužit mládí a odolávat projevům stárnutí a mít radost ze života. I obyčejná procházka v lese dokáže zvednout náladu... Nikdy není pozdě na sobě změnu a vaše tělo i mysl se vám odmění.

Jak začít běhat v každém věku

E-book pro úplné běžecké začátečníky. Začnete chůzí a během 10 týdnů se dostanete na 20 minut souvislého běhu. Pokud e-book přečtete a budete rady a návody v něm uvedené dodržovat, je prakticky nemožné, abyste se běhat nenaučili. Kromě Běžeckého plánu s podrobným rozpisem jednotlivých tréninků dostanete i hlasového průvodce v MP3 pro první týden. Běháním si utužíte zdraví, posílíte imunitu i vůli. Navíc si zformujete postavu a můžete i zhubnout. Začněte se hýbat a zkuste změnit svůj život. Překonejte sami sebe a oddalte své stárnutí obyčejným pohybem...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Škola běhání

Online kurz Škola běhání

Online kurz je vhodný jak pro úplné, tak i věčné začátečníky. Provedu vás od poctivých základů běhání až k cíli uběhnout 5 kilometrů. V přípravném týdnu se seznámíte se správnou technikou, dýcháním a stravováním, oblékáním a obouváním i motivací a způsoby, jak dosáhnout cíle. Také vás naučím ovládat běžeckou mobilní aplikaci, pomocí které si můžete měřit uběhnutou vzdálenost, čas, počet kroků, převýšení a další parametry. Následujících 8 týdnů budete pravidelně dostávat týdenní běžecké tabulky včetně audionahrávek ke každému tréninku. Nemusíte si tedy kontrolovat žádný čas ani vzdálenost, protože všechno uslyšíte, když si nahrávky stáhnete do mobilu. A co vám běhání přinese? Zlepší vám náladu, zformujete si postavu, zhubnete a posílíte svaly. Celodenní sezení u počítače si vykompenzujete přirozeným pohybem, jakým běhání je. Běháním na čerstvém vzduchu si zvýšíte imunitu a budete odolnější proti nemocem. Budete také otužilejší. Již za první měsíc pravidelného běhání si vytvoříte zvyk a budete mít chuť v běhání pokračovat. Díky pravidelnému pohybu se budete cítit fajn i po padesátce. Je tedy fajn držet se toho, že začít s něčím novým nikdy není pozdě.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Průvodce běžeckou abecedou

Běžecká abeceda je soubor speciálních cviků, kterými si zdokonalujete nejen techniku běhu, ale i rychlost, pružnost a koordinaci pohybu. V Průvodci najdete šest nejlepších cviků v šesti samostatných komentovaných videích s podrobným popisem. Vybrala jsem ty nejlepší cviky, které opravdu fungují a pomáhají. Cvičením běžecké abecedy získáte správné návyky, které se vám postupně zautomatizují. K online produktu je jako bonus i PDF verze, kterou si můžete vytisknout.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Jak vypadat mladší

Jak vypadat mladší

E-mailový kurz pro ženy, které chtějí mít i po padesátce krásnou zformovanou postavu, tvář bez hlubokých vrásek a pozitivní náladu. Je ale potřeba začít "něco dělat" mnohem dřív, než vám bude padesát. V 16 lekcích kurzu, které budete dostávat e-mailem každé ráno, získáte nové návody a konkrétní postupy, jak si zorganizovat svůj čas a začít s pohybovou aktivitou, která vám pomůže oddálit vaše stárnutí. Hlavní aktivitou v kurzu je chůze. Prozradím vám své vyzkoušené metody, jak si udržet pevnou postavu bez jakýchkoli diet a přípravků, vědomým pohybem a správnou životosprávou. Také vám ukáži vhodné cviky na zpevněné důležitého středu těla, protahovací cviky i způsob správného dýchání. Dalšími tématy v kurzu jsou motivace, afirmace, cvičení vůle, biologické hodiny, péče o pleť, zdravé stravování a další... Kurz je nabytý informacemi, které jsou výsledkem mých dlouholetých zkušeností a proto vím, že fungují. Je lepší pro sebe cokoli udělat, než se vymlouvat, že to nejde.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Běžecký kurz pro začátečníky

Povedu vás osobně tímto pohodovým běžeckým kurzem. Běháním získá vaše tělo novou energii a zvedne vám náladu. V tomto živém kurzu budeme běhat v malé skupince maximálně pěti lidí.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová základka mi dost zásadně změnila pohled na svět. Poznala jsem tolik nových věcí, o kterých jsem neměla ani tušení, že existují. Mám na mysli tvorbu vlastního webu, psaní článků na blog, automatizaci prodeje i sociální sítě, které jsem do té doby absolutně nepoužívala. Teď jsem na Instagramu jako ryba v vodě a navíc mě i baví. V kurzu jsem se poctivě učila všechno, co Stáňa vysvětluje. Někdy jsem si přečetla konkrétní modul ještě znovu po čase a zjistila jsem, že tam je zase něco nového, co musím vědět a dodělat do svého podnikání... Dnes mám svůj magnet a 3 prodejní online produkty, které se prodávají. Nejsou to sice žádné velké sumy, ale mám radost z každé objednávky a také z ohlasů, které mi klientky napíší. Je to pro mě velká odměna za mou práci. Musím říct, že mě práce na online podnikání nesmírně baví a i když mám už šedesátku na krku, stále se ráda učím nové věci, předělávám a vymazluji si svůj web i své produkty. Jsem vděčná své dceři (díky, Evi), která mi tento kurz koupila k narozeninám, a potom Stáně, která je tou nejlepší učitelkou. Je to moc fajn.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže