header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Já Letím Lucie Jeschková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Létání je mou vášní od malička a profesí již přes 13 let. Mým cílem je usnadnit lidem cestování letadlem do té míry, že si ho budou užívat naplno jako já. Letecký svět je jako droga: omamný, vzrušující a hlavně … těžce návykový. Věřím, že i vy si ho zamilujete - že budete nadšeně počítat nalétané kilometry a naplno si užívat vaše cestování nad oblaky! A já vám s tím s radostí pomohu :) Ukážu vám, že cestování letadlem MŮŽE BÝT a JE navýsost příjemná záležitost. Rychle zapomenete na to, co znamená „cestovní horečka“ a předletový stres, budete se cítit komfortně a jistě – před letem, během letu i po něm. Provedu vás bezpečně úskalími vaší osobní předletové přípravy, podělím se s vámi o své zkušenosti z různých typů letů, poradím vám, co a jak udělat, abyste si užili nejen let samotný, ale abyste se cítili odpočatí a uvolnění i po něm. Plus přidám tipy na destinace, kam stojí za to se podívat a procestovat je.

Jak se v 8 krocích připravit na cestu letadlem

Osobní průvodce vaší předletovou přípravou. Najdete v něm odpovědi na zásadní otázky: Co všechno je třeba do odletu zařídit? Co si mám vzít s sebou? Na co nezapomenout? A na co si dát pozor? Plus praktické tipy a osobní vychytávky, užitečné internetové odkazy a speciální bonus na závěr :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi ukázal úplně jiný svět - svět online podnikání, svět plný nových výzev, zkušeností, přátelství, online propojení. Do dnešního dne jsem v kontaktu s některými účastníky kurzu. Díky Podnikání z pláže jsem si vytvořila jasně nastavený brand nejen na webu, ale i na sociálních sítích, takže lidé přesně vědí, co dělám a proč by se mnou měli spolupracovat. Jsem vděčná, že jsem do toho tenkrát šla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže