header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Inspirace učitele Nina Suchomelová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům krotit džungli před tabulí. Jsem učitelkou na základní škole a matkou dvou dcer školního věku. Snažím se jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímám se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.

5 zaručených triků, které vaše učitelské nervy ocení

Odhalte pedagogická TAJEMSTVÍ, jak vnést do třídy více POHODY.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí

Toužíte být skvělým učitelem, který dokáže žáky vnitřně motivovat, nadchnout je pro výuku a efektivně s nimi komunikovat? E-book představuje tři základní principy, které pomohou učitelům navázat se žáky partnerský vztah a předcházet zbytečným neshodám a konfliktům.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 neděl v džungli před tabulí

Chtěli byste být svým žákům tím nejlepším parťákem? Toužíte získat jejich důvěru a prožívat společný čas ve třídě bez napětí, v pohodě a s radostí? Vydejte se na 5 týdnů do džungle před tabulí a s pomocí pracovních listů, audio lekcí a videí můžete drobnými krůčky proměnit džungli v oázu pohody a dobré nálady.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Online kurzy Podnikání z pláže mi dodaly odvahu předávat vlastní profesní zkušenosti, vytvářet blog, e-booky i online kurzy, inspirovat a podporovat tak stovky učitelů. A to není vše, kurzy mi přinesly i změnu pohledu na život, přemýšlení o podnikání a řadu inspirativních setkání s lidmi, kteří směřovali mé další kroky osobním i profesním životem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže