header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Inspirace na cestě z deprese k radosti ze života Kristýna Rose

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Za svůj největší životní úspěch považuji to, že jsem se vyléčila z deprese: sama, bez jakékoli medikace. Od té doby intenzivně studuji to, co jsem tehdy dělala nahodile a intuitivně, abych své poznání a zkušenosti mohla předávat každému, kdo se ocitl ve stejné životní situaci. Chci být inspirací pro všechny, kdo ztrácí vůli žít, a ukázat jim, že má smysl dát životu ještě šanci. Vím, že existuje cesta, která čeká jen na to, až se po ní vydáte. Věřte, že deprese není jen nemoc, ale především prostředek, jak najít sama sebe a začít konečně opravdu žít. Společně to zvládneme!

Jak se zbavit negativních myšlenek

6 kroků k osvobození se od teroristy ve vlastní hlavě Stručný a jednoduchý návod na použití vlastní mysli, který vás naučí: - jak si nenechat ničit život ubíjejícími myšlenkami - jak si své myšlenky ochočit - jak to udělat, aby vaše myšlenky pracovaly pro vás, namísto proti vám - jak přenastavit svou mysl, abyste se cítili líp během chvilky
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Začala jsem v roce 2018 kurzem Plážová přípravka. Měla jsem v té době už rozepsanou knížku, ale nebyla jsem si jistá, jestli bych toto téma mohla využít i v rámci online podnikání a pomáhat tímto způsobem ještě více lidem. Přípravka mi pomohla se ve svém tématu ujistit, získat větší sebevědomí, odbourat všechna ale, sebrat odvahu a pustit se do toho. V roce 2019 jsem vstoupila do základního kurzu Podnikání z pláže. Stále pracuji na knížce a jedu si svým želvím tempem a svou cestou. Vzhledem k tomu, že mám opravdu citlivé téma, jen velmi pomalu získávám odvahu "vylézat ven" se svou vlastní minulostí a sdílet své zkušenosti. Sice zatím ještě nevydělávám, ale práce na projektu mě naplňuje a úžasné reakce lidí mě motivují pokračovat v tom dál. Ačkoli online podnikání vypadá hrozně snadně, je za tím obrovská spousta času, energie a mravenčí práce. Vím, že bez vydatné psychické a technické podpory Stáni a jejího týmu bych to určitě nedala. Teď se pomalu prokousávám i Plážovou střední, zatím si vybírám jen to, co je pro mě aktuální, dopracovávám resty ze základního kurzu a zároveň dokončuji svou knihu. Jsem vděčná za to, že jsem investovala do svého rozvoje a svých snů a pomalu, ale jistě se posouvám vpřed.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže