header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Iná mama v Chorvátsku Erika Bistrović

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Mojimi vášňami sú kontaktné a vnímavé rodičovstvo, rešpektujúci prístup k deťom, Montessori pedagogika a cestovanie. Ukazujem cestu ako tieto pojmy skĺbiť a žiť každodenný život s deťmi vo vzájomnej harmónii.

6 mýtov o rodičovstve od generácie pred nami

Rady našich starých rodičov, ktoré už dnes neplatia Prečítajte si môj eBook, vybavte sa argumentami: – o kontaktnom rodičovstve, – manipulácii s dieťaťom, – zdravej strave, a žiadna nepríjemná otázka Vás už neprekvapí. :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Prvé príkrmy hravo a zdravo

eBook – Prvé príkrmy hravo a zdravo metóda BLW je určená práve pre vás, ak chcete: – aby vaše dieťa jedlo od začiatku skutočné jedlo a objavovalo jeho štruktúru, textúru a vzhľad samostatne bez vašej pomoci, – aby si samo určovalo tempo jedenia a množstvo skonzumovanej potravy, a tak prirodzene kontrolovalo svoj pocit sýtosti, – aby malo vaše dieťa od začiatku pozitívny vzťah k jedlu, – aby si aj vďaka jedlu trénovalo zároveň jemnú motoriku a artikuláciu, – aby vaše dieťa stolovalo spoločne s rodinou, a tak si jedlo viac užívalo.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stánine a Jirkove kurzy mi celkovo zmenili život, keďže môžem vďaka nim robiť prácu, ktorá mi je zároveň hobby, napĺňa ma a baví zároveň.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže