header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hypotéka s úsměvem Josef Jech

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Podnikání
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem plnit si své sny o novém bydlení.Mou vášní jsou hypotéky a cílem je štastný a spokojený klient.Specializuji se na financování montovaných dřevostaveb. Projektem jsem se snažil přibližit problematiku financování montovaných domů,jejichž výstavba je několikanásobně rychlejší než u domů zděných. Stručně řečeno:"Ten kdo je připraven,nebude zaskočen".

Jak na hypotéku aneb 5+1 dobrých rad k nezaplacení

Co v e-booku najdete? - jednoduchý intuitivní postup,díky kterému získáte hypotéku hravě - vyznáte se ve změnách a parametrech úvěrů,které nově nastavila ČNB - vyhnete se chybám,které udělali jiní před Vámi,Vy je už dělat nemusíte
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl jednoduchý a intuitivní návod jak si postavit webové stránky na míru,poprat se s reklamou na facebooku a dát o sobě vědět širokému okruhu zájemců o financování nového bydlení. Osobně mi pomohl ulehčit práci hypotečního makléře. A díky blogu mohu předávat nejčerstvější informace z hypotečního trhu šírokému okruhu čtenářů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže