header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

HYPOTÉKA S LENKOU Lenka Vagnerová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem 40+ z toho 10 let na volné noze. Specializuji se na financování nemovitostí, lidově řečeno, mým hlavním úkolem je postarat se o lidi, co chtějí bydlet ve vlastním a nemají hotovost. ZAJIŠŤUJI KOMLEXNÍ SERVIS SPOJENÝ S VYŘÍZENÝM HYPOTÉKY VE VŠECH BANKÁCH. POMOHU I S BEZPŘÍJMOVÝM FINANCOVÁNÍM TĚM, KTEŘÍ PŘÍJEM NEMOHOU PROKÁZAT. CO SOUČASNÉ PRÁCI PŘEDCHÁZELO? Vystudovala jsem Andragogiku, realizovala se prací v lidských zdrojích, v neziskové oblasti či jako redaktorka u novin. Jsem si jista, že právě různorodost zkušeností pozitivně ovlivňuje moji současnou práci. Zdánlivě finanční oblast je sice o číslech, ale ještě více o lidech, pochopení očekávání na základě vstupních faktorů. Vždy existuje více cest a možných řešení. Mým úkolem je najít nejlepší možnou cestu a po té individuálně doprovodit.

Cesta z města

O naší cestě z města. Chtít víc metrů podlahy, či víc koutů zahrady? Je lepší bydlet v pronájmu, nebo ve vlastním? Jak jsme celá rodina změnu prožívali?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže