header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hurá za poznáním Markéta Králová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem Markéta Králová, on-line lektorka jazyků (francouzštiny, němčiny) a hry na klavír, certifikovaná neuro-lingvistka s praxí od roku 2010. Věřím tomu, že jakýkoli jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to, a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto infomace dělím. Dávám návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte. :-) Sama jsem bilingvní mluvčí a polyglot využívající v každodenním životě pět světových jazyků. Pomáhám ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vedu ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli. Provázím ženy a muže intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a pomáhám měnit zajeté stereotypy v přístupu k poznávání jazyků. Aktuálně žiji na jihu Francie v Provence.

Relaxační mp3 nahrávka|Motivace k poznání jazyka

Motivace je pro poznání jazyka klíčová. Jak ale objevit skutečně tu pravou, která vyvěrá z vás samotných a vede vás k dosažení svých milníků? Stáhněte si podporující relaxační mp3 nahrávku Motivace k poznání jazyka a objevte, kde je váš vnitřní tažný motor pro poznání toho jazyka, pro něž se rozhodnete.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Můj jazykový DIÁŘ

První jazykový diář, který byl vytvořen pro individuální potřeby jazyko-poznání-chtivců. Tento krasavec dělá radost už víc jak 4.500 ženám i mužům.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Relaxační mp3 nahrávka | Otevření se jazyku

To, zda-li máme v jazyce, nebo v čemkoli jiném úspěch, záleží nejen na našem konání, úsilí, pilnosti a vytrvalosti, kterou dané činnosti věnujeme, ale také nás silně ovlivňuje nastavení naší mysli v souvislosti s podvědomými programy, jež se automaticky spouští a velice podstatně ovlivňují naše výsledky. Tato relaxační mp3 nahrávka Vám zajistí kontakt s jazykem, setkání se s ním tváří v tvář, vzájemné propojení a naladění se na něj, což Vás při samotném poznávání jazyka podpoří k lepším výsledkům. Toto vnímám jako klíčové a mělo by být vždy na začátku ještě předtím, než začnete jazyk poznávat a aktivně se ho učit.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Konverzační online lekce francouzštiny

Je vaší prioritou hlavně mluvení a potřebujete se ve francouzštině vážně domluvit? Nechcete mluvit jako učebnice, ale spíš tak, jak mluví lidé, tzn. hovorovým jazykem? Rozmluvím vás a individuálně pomohu. Jsem bilingvní mluvčí žijící v Provence a tak o tom vím své. :-) Mile ráda vás zasvětím do toho, jak v jazyce Francouzi přemýšlejí, jak je to tu s jídlem, kulturou, zvyky a vším, co k tomuto jazyku patří. Samozřejmě ve francouzštině. Uvidíme se? Těším se na vás. Mé lekce i lekce mých lektorů jsou zaměřené vyloženě na konverzaci a praktičnost, abyste opravdu mluvili, rozmluvili se a jazyk uměli kdykoli použít. Na lekcích nepoužívám učebnice. Přes Skype lekce provázím a podporuji od roku 2010.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Konverzační online lekce němčiny

Je vaší prioritou hlavně mluvení a potřebujete se v němčině vážně domluvit? Nechcete mluvit jako učebnice, ale spíš tak, jak mluví lidé, tzn. hovorovým jazykem? Rozmluvím vás a individuálně pomohu. Online. Mé lekce i lekce mých lektorů jsou zaměřené vyloženě na konverzaci a praktičnost, abyste opravdu mluvili, rozmluvili se a jazyk uměli kdykoli použít. Na lekcích nepoužívám učebnice. Přes Skype lekce provázím a podporuji od roku 2010.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online lekce hry na piano a flétnu

Naučte se se mnou hrát na klavír/piano/klávesy a splňte si svůj dávný sen. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online. Protože hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý. Je prostředkem k sebe-vyjádření se, uvolnění emocí a relaxu. Dovoluje nám říct to, co slovy někdy neumíme.  Se mnou se ze zažloutlé knížky učit nebudete. Rozhodně ne. Za to si zahrajeme písničky, co rádi posloucháte a zpíváte, co vás baví a které toužíte umět hrát. Jdete do toho se mnou?
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online konzultace | Jazykový management

Společně položíme vašemu jazyku pevné základy. Jak si krok za krokem systematicky vše nastavit tak, abyste s jazykem neskončili za 14 dní, ale skutečně vytrvali, poznali ho a dokázali se s ním všude domluvit. Ráda si vyslechnu, co vás trápí a čeho potřebujete dosáhnout, navrhnu účinné a efektivní řešení, které bude sedět na míru tomu, jací jste a jak žijete.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Aromaterapeutické svíčky pro pohodu při studiu jazyků | Kouzelná relax chvilka

Poznávejte jazyky jinak, a to pomocí jazykových rituálů. S příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe. Objevte jedinečnou kolekci ručně vyráběných, s láskou opečovaných svíček Kouzelná relax chvilka, které vám s tím pomohou. S uklidňující, ale zároveň soustředění a produktivitu zvyšující podmanivě působivou vůní. Je to taková kotva, díky které si připomenete, že teď je ten správný čas se pustit do studia jazyka. Ke koupi navíc získáte bonus v podobě 2 hodinové přednášky, jak své jazykové rituály uchopit a jak si je správně nastavit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online mini kurz | Jak se rychle a efektivně naučit jakýkoli jazyk

Krok po kroku Vás provedu začátky poznávání jakéhokoli jazyka, který toužíte poznat a ukážu Vám, jak snadno se ho naučit. Vytvořila jsem kurz skládající se z videí, eBooků s praktickými úkoly a mp3 nahrávkami, které Vám v kostce předají ty nejzákladnější informace a know how, které jsem za roky své praxe načerpala.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Když jsem vstoupila do prvního kurzu Stáni v roce 2015, měla jsem už svůj web i blog a docela slušně se mi dařilo na poli individuálních jazykových kurzů, jak online, tak offline. Nicméně až díky tomuto kurzu jsem se naučila, jak nad podnikáním přemýšlet, co zlepšit, změnit a proměnit k lepšímu. Díky strategickému vedení krok za krokem jsem spustila svůj osobní web. Vznikly nové projekty, které za svou dobu působení pomohly už tisícům lidí a já jsem skutečně šťastná, že mohu podporovat na cestě poznávání jazyků a hry na klavír a šířit tuto radost mezi ostatní. Naučila jsem se spoustu nových věcí, zejména z marketingu a nastavování kampaní, přemýšlení nad celým procesem, a především si našla nové přátele, za což jsem obrovsky vděčná. Panuje tu úžasná podporující energie, a to je nejvíc. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže