header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hudebniště - hudební hřiště pro malé i velké děti Veronika Pazderková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem muzikoterapeutka a hudebnice. Snažím se inspirovat a motivovat rodiče k rozvíjení dětí pomocí hudby a hudebních her.

Chcete, aby vaše dítě hrálo na hudební nástroj?

Máte doma předškolní, nebo školní dítě a zvažujete, že by začalo hrát na hudební nástroj? Nejste si jistí, jaké dnes máte v oblasti hudebního vzdělávání možnosti? Chtěli byste, aby vaše dítě umělo na něco hrát a zvažujete kdy začít, na jaký nástroj a ve které škole? Zamyšlením se nad 5 jednoduchými otázkami v tomto eBooku můžete zjistit, který typ hudebního vzdělávání bude vám a vašemu dítěti nejvíc vyhovovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Rozvíjíme hudebnost u předškoláků

V eBooku se dozvíte: - proč hudebně rozvíjet předškolní děti; - jaké hudební a pohybové hry můžete použít v každodenním životě a co u dítěte rozvíjí; - jak začít s dětmi s hudbou pracovat hned bez ohledu na to, jestli si myslíte, že máte, nebo nemáte hudební nadání. K hudebnímu hraní si s dětmi nepotřebujete žádné speciální hudební nástroje, ani znalost hudební teorie. Potřebujete jen chuť, motivaci a vědět, jak na to.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Když jsem se přihlásila do kurzu PZP, měla jsem už poměrně jasnou představu o tom, jak bude projekt Hudebniště vypadat. Stánin kurz mě ale krok za krokem dovedl k dokončení stránek a nastavení podnikání. Z velkého množství cest k fungujícímu a úspěšnému projektu nám Stáňa v kurzu ukázala ty, po kterých sama šla a o kterých ví, že vedou přímo k cíli. Díky uzavřené FB skupině jsem se také ocitla mezi lidmi, kteří řeší podobné situace a navzájem se podporují a inspirují. Díky, Stáňo, za Tvůj kurz!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže