header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hravě s dětmi Hana Kropáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jmenuju se Hanka a jsem učitelka. A taky máma, manželka, žena a tvořivá duše. Neustále něco vymýšlím a zkouším. A jednou z nejoblíbenějších činností je vymýšlení programů pro děti. Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi. A je úplně jedno, zda jde o děti v instituci nebo doma. Protože i doma je někdy složité děti smysluplně zabavit, obzvláště v situaci, ve které se nacházíme nyní, v době zavřených škol, karanténě a vůbec času, kdy není moc co dělat. Těším se až mé programy vyzkoušíte i na vaši zpětnou vazbu.

Mášenka a tři medvědi

Zažeňte nudu a vyzkoušejte aktivity k oblíbené pohádce Mášenka a tři medvědi. V e-booku najdete pracovní listy, nápady na rychlé aktivity, tvoření a samozřejmě loutky a kulisy 😉
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tři malá prasátka

Elektronická kniha, ve které se s vámi podělím o ověřené aktivity, které Vaše děti zaujmou. Ukáži Vám, jak pohádku použít k dalším činnostem motivovaným Třemi malými prasátky a jejich příběhem. Nabídnu Vám šablony loutek, poskytnu text pohádky, a hlavně zásobník zábavných aktivit a námětů k tvoření. Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, abyste si udrželi jejich pozornost.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě posunul vpřed. Mívám problém se k věcem, které mě moc nebaví, nebo nejsou má silná stránka, vůbec dokopat. V kurzu je vše připravené "jak na zlatém podnose", což situaci dost zjednodušuje. Velkou motivací je i sdílení zkušeností v fb skupině, protože jsem si uvědomila, že se stejnými problémy se potýkají i ostatní a jde prostě jen o to hecnout se a zamakat. Nikdy jsem si nemyslela, že bych si sama zvládla vytvořit osobní stránky a jsou tu. Mám se kam posouvat, ale pokrok za poslední půlrok je obří. Takže díky ;)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže