header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hravé a zábavné poznávání přírody Stanislava Šejblová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem tvořivá paní hajná, autorka knihy Abecedou za přírodou, která miluje skládání básní a tvorbu ve všech podobách. Vášnivě využívám darů přírody a inspiruji tak ostatní, jak z těchto darů vyrobit kouzelné dekorace, předměty a dárky. V neposlední řadě jsem učitelkou, lesním pedagogem, která zábavnou, hravou a zážitkovou formou učí děti i dospělé poznávat les a vše, co je v něm ukryto.

Učí se kluci, holky, všichni malí ze školky..

Připravte své budoucí školáky na snadný vstup do školy a naučte je zábavně a hravě poznávat barvy, tvary, písmena, číslice, popis těla a popis hlavy. Každé téma je v podobě pracovních listů, ze kterých si rodiče s pomocí dětí vyrobí krásné didaktické pomůcky. Navíc jsou zde tipy, jak pracovní listy dále využít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Abecedou za přírodou

S touto knihou se Vaše děti rozhodně nudit nebudou :) Obsahuje totiž: - přes 60 originálních básní - návody na tvoření - krásné, jako živé, ilustrace - spojovačky, hádanky, poučné příběhy Jedná se o průvodce přírodou, který zároveň provází děti abecedou.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Pracovní sešit I

Zábavný sešit plný spojovaček, doplňovaček, kreslení, vybarvování, lepení, vyrábění, dokreslování, šablon na tvoření a samolepek. Učí děti prostřednictvím různých úkolů poznávat kamarády z rostlinné a živočišné říše. Jednotlivými kapitolami opět provází písmenka abecedy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

CD Abecedou za přírodou

CD obsahuje nahrávku 10 poučných příběhů z knihy, doplněnou o zvukové efekty a tóny lesních rohů. Z příběhů se děti dozví, jak silné mají duby kořeny, proč se do hub v lese nekope, co je energie a jak s ní souvisí voda, vítr a slunce, jak si včelky sdělují životně důležité informace, proč se nemají vyhazovat v lese odpadky, kde se vezme řeka a kam putuje, jak vzniká les, kde najdeme semínka stromů, o léčivé síle plodu šípku, o koloběhu vody v přírodě, o životě stromu a výrobcích ze dřeva. Dětem čtu já :), Stáňa Šejblová
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu podnikání z pláže jsem našla sama sebe, svoji vášeň a také odhodlání pustit se na neznámou cestu zvanou podnikání. Teď dělám, co mě baví a jsem za to vděčná. K vydání mé první tištěné knihy Abecedou za přírodou mi pomohl Stánin ebook "Jak napsat, vydat a prodat knihu". Pokud máte touhu jít v životě vlastní cestou, chcete lidem pomoci nebo předat jim něco hodnotného, Stánin kurz "Podnikání z pláže" je jedinečným a skvělým průvodcem, jak toho lze dosáhnout.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže