header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hravá čísla Petra Vernerová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Máte rádi hry rozvíjející logické myšlení? Jsem Pari (Petra Vernerová), asistentka pedagoga a maminka 11 letého kluka, který mě inspiruje ke psaní a společné tvorbě matematicko-logických her a článků. Od malička jsem chtěla být učitelkou. Tento sen se mi nyní splnil, i když trošku jinak - jsem asistentka pedagoga, práce s dětmi mě baví a naplňuje. Na mém blogu a sociálních sítích najdete tipy na trénování mozkových závitů, paměti, soustředění, vytrvalosti... nejen pro děti, ale i pro nás dospělé. Pojďte si hrát a bavit se s Hravými čísly.

Hrací karty BINGO

Chcete pro děti snadnou a rychlou hru, kde v jeden okamžik VYHRÁVÁ KAŽDÝ, všichni? Zahrajte si s nimi toto BINGO !! - 30 hracích karet ve třech kombinacích (obrázky, písmena, čísla) - u každé kombinace několik tipů a variant, jak bingo hrát (podle věku hráčů, inspirace na různé obtížnosti (i v cizím jazyce)) - při hraní se trénuje pozornost, výslovnost, matematika - hra pro děti od tří let až po desetileté páťáky - bonus - prázdný rámeček pro děti, aby si mohly namalovat vlastní bingo podle svojí fantazie
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Barevné sudoku

Máte rádi hry rozvíjející logické myšlení? Hledáte hru, kterou si děti můžou hrát doma a také venku? Chcete čas s Vašemi dětmi využít zábavně a přesto tím přispět k jejich rozvoji? Mám pro Vás řešení BAREVNÉ SUDOKU bez čísel. Pro děti od 3 až do 9 let, které ještě sudoku neznají. E-bookem Vás provedou dva medvědi Bernard a Arnošt. Prozradí Vám tajemství, jak se skamarádit se sudoku BEZ ČÍSEL - s barevnými kostičkami (žlutou, modrou, červenou) - 3 bonusy “naruby, doma, venku” včetně několika videí s medvídky - sudoku NARUBY (naučíte se sami složit sudoku a dávat hádat někomu dalšímu - sudoku DOMA (ukážeme Vám, že sudoku se dá hrát s různými věcmi, které máte doma, nejen s barevnými kostičkami) - sudoku VENKU (získáte od nás inspiraci, že i venku na výletě nebo procházce si můžete sudoku zahrát) Sudoku je zábava, pojďte si s Bernardem a Arnoštem hrát barevně, bez čísel.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže