header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hebrejština online, Jak vytvořit e-shop Petra Uzan

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Již deset let vedu úspěšný e-shop s kosmetikou, kterou dovážím z Izraele. Své mnohaleté zkušenosti s vedením e-shopu chci předat ostatním v online kurzu Jak vytvořit e-shop, který bude vydělávat. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké rozjet stabilní e-shop a jak ho dovést k milionovým obratům. Jsem také autorkou online kurzu Hebrejština pro začátečníky, Hebrejská abeceda a eBooku Ejlat – kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní. Učím své zákazníky číst, psát a plynule komunikovat v hebrejštině a inspiruji je k cestování po Izraeli.

5 jednoduchých rad, jak poznat přírodní kosmetiku

V tomto e-booku se dozvíte, jak poznat přírodní kosmetiku podle jejího latinského složení. Je těžké se zorientovat v tom, která kosmetika je opravdu přírodní a která ne. Tento e-book vám v tom pomůže.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

10 slov v hebrejštině, která znáte (i když neumíte hebrejsky)

V hebrejštině existují slova, která znáte a možná je i běžně používáte, ale nevíte, co přesně znamenají. V tomto e-booku se dozvíte, jaký význam mají slova amen, haleluja, buchta nebo dokonce megera. :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hebrejština pro začátečníky

Tento kurz obsahuje 24 lekcí. Naučíte se v něm číst, psát a komunikovat hebrejsky. Kurz je velmi praktický a je udělaný zábavnou formou. Naučíte se v něm dokonce sprostá slova v hebrejštině, podíváte se na fotky z různých míst v Izraeli, budete poslouchat izraelskou hudbu atd. V kurzu používám nejlepší metody učení se cizích jazyků světových polyglotů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Hebrejská abeceda

V tomto online kurzu se naučíte číst a psát hebrejsky. Kurz obsahuje 10 lekcí. Hebrejskou abecedu jsem rozkouskovala na malé části tak, abyste se ji mohli jednoduše naučit. Každá lekce obsahuje několik cvičení s klíčem.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Ejlat – kompletní průvodce

V tomto e-booku se dozvíte všechny potřebné informace o jihoizraelském letovisku Ejlat a jeho okolí. Naplánujete si tak jednoduše cestu do Izraele sami bez cestovní kanceláře.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak vytvořit e-shop, který bude vydělávat

V tomto online kurzu si nastavíte e-shop krok po kroku. Kurz vás provede nejen technickým nastavením, ale také vším, co s e-shopem souvisí. Do kurzu jsem promítla 10 let zkušeností s vedením e-shopu a online prodejem produktů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Všechny kurzy podnikání z pláže mi velmi pomohly v tom, že jsem se díky nim naučila sdílet svůj příběh a díky tomu mnohem více zaujmout své zákazníky. Po absolvování plážové základky se zvýšil obrat mého e-shopu o milion korun! Díky kurzům jsem se také naučila, jak tvořit a prodávat online produkty. Když jsem poprvé spustila prodej online kurzu Hebrejština pro začátečníky, prodala jsem ho za dva týdny za více než sto tisíc korun. Kurzy podnikání z pláže doporučuji úplně všem, jak začátečníkům, tak zkušeným podnikatelům, jako jsem já.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže