header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Harmonizační klíč Marcela Němcová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem autorka knihy, spisovatelka, lektorka, mentorka, malířka energetických obrazů, terapeutka – průvodkyně procesem harmonizace mysli, duše a těla, jak porozumět plánu duše a vzájemnému zrcadlení, jak umět pomoci sami sobě v každodenním životě a objevit, kým jsme a proč jsme vlastně tady. Mysl, duše a tělo je dokonale propojený energetický systém, který má jedinečný pořádek a řád, věřte, že nesnáze s námi nemusí být napořád. Harmonizační klíč určený pro tuto dobu je hlubším procesem k dosažení vnitřní i vnější harmonie postupně ve všech životních směrech. Předávám ukazatele ženám i mužům, jak se sami naladit na frekvenci podvědomí, na své vnitřní vedení, jak naslouchat vnitřnímu hlasu a objevit skryté talenty a schopnosti, které dosud uvnitř spaly. Jak vědomě harmonizovat své emoční nastavení a tím všechny vztahy i různé životní oblasti k dosažení životní harmonie. Jak navyšovat své vědomí k otevření cesty sami k sobě, jak se naladit na své nitro pro získání odpovědí na všechny otázky. Jak vědomě žít naplněný, radostný a smysluplný život. Ukazuji ženám i mužům cesty, kým skutečně jsme a proč jsme tady. Pomáhám jim k obnovení vnitřní jedinečnosti a opravdovosti osvojením si vlastního vnitřního procesu. Kniha, obrazy i meditace jsou sestaveny tak, aby vás svou energií přenesly k vlastním vnitřním klíčům k obnovení vnitřního klidu, vnitřní radosti, skrytých talentů a schopností pro harmonicky naplněné vztahy a smysl života.  Po 12 letech naší vlastní proměny a pěti letech praxe s procesem vnitřní harmonizace podvědomého emočního zatížení sdílím tento osvědčený proces i s vámi. Každý máme vnitřní schopnosti k napojení se na svůj informační kanál. Pravidelným tréninkem rozvíjíme schopnost vnitřní komunikace s podvědomím, vyšším já, průvodci – schopnost channelingu.

E-book zdarma: Jak mám žít?

Hledání cest JAK MÁM ŽÍT a šťastná být je úvodem k mojí knize. Pochopíte, že vztahy jsou „léčebnou“ zraněných duší pro dokonalé sebepoznání, otevření skrytých talentů a uložené moudrosti v každém z nás. Harmonický vztah nastává procesem vnitřního sebe léčení zraněného nitra obou partnerů. Je to cesta s poznáním, jak harmonizovat vnitřní traumata osobní i rodové linie. Inspirujte se mou cestou a stáhněte si e-book zdarma.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vysokovibrační meditace, channeling

Vysokovibrační přeladění, obnova vnitřní síly, aktivace vyšší frekvence v těle. Zaposlouchejte se do živé meditace přijaté formou chanellingu s aktivací pro vlastní restart vědomí a nastolení vnitřního klidu a radosti. Opakovaným poslechem postupně obnovíte energie vnitřní radosti, zdraví, štěstí, hojnosti a harmonie ve vašem těle.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

E-kniha dvojplamen v realitě

E-kniha je sestavena tak, aby vás svou energií vloženou do slov přenesla k vlastním vnitřním klíčům k obnovení vnitřního klidu, vnitřní radosti, skrytých schopností pro harmonicky naplněný život.  E-kniha napomáhá s odhalováním a přepisem podvědomých programů, energetických emočních zátěží, které blokují energetická pole a projevují se negativní emocí, bolestí či nemocí a omezují fyzická těla. Původ všech channelovaných poselství v mé knize, o uložené pravdě a moudrosti v mnoha z nás, mi byl odhalen záhy po prvním vydání knihy. Bylo pro mne překvapením, že channelovaná poselství obsahují pradávnou moudrost Lemurijského kola učení určenou lidstvu pro tuto dobu. V e-knize na našem příběhu otevřeně předávám odhalené programy uložené v podvědomí, emoční bloky, přijatá přesvědčení, vzorce rodových linií a láskyplná channelovaná poselství, vzkazy a přepisy přijaté ze Zdroje, které nám velmi pomáhaly měnit vnitřní nastavení a naše omezující postoje, abych je předala světu pro osvětu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vysokovibrační meditace 1+1 zdarma

Zaposlouchejte se do živé meditace přijaté formou chanellingu s aktivací pro vlastní restart vědomí a nastolení vnitřního klidu a radosti. Aktivujte svůj vnitřní klid, energii nadšení a lásky uložené uvnitř vás. Poznejte, kým jste a proč jste tady. Otevřete se harmonickému životu v radosti a lásce. Pociťte svou jedinečnost a láskyplnost vašeho nitra, opakovaným poslechem postupně obnovíte energie vnitřní radosti, zdraví, štěstí, hojnosti a harmonie ve vašem těle. 1. Vysokovibrační světelné léčení vyššího řádu. Živý channeling s aktivací a písemným přepisem. (16 minut) 2. Vysokovibrační přeladění, obnova vnitřní síly, aktivace vyšší frekvence v těle Druhou meditaci s písemným přepisem v hodnotě 555 Kč získáváte ode mě jako DÁREK. (19 minut)
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Autorské reprodukce obrazů

Energetické obrazy jsou jazykem a zprávou světla, jsou informací v podobě vibrací pro aktivaci vyšších frekvencí. Energetické obrazy vznikají na mé vlastní transformační cestě formou vhledů a vnitřních vizí. A ve vašich domovech mohou zářit formou autorské reprodukce, která je součástí nabídky na mých webových stránkách. Reprodukce – obraz je vždy nafocen profesionálním fotografem v nejvyšší možné kvalitě. Tisk nejvyšší kvality – plátno muzejního typu se saténovým charakterem, výjimečná barevná stálost a syté barvy. Energetické obrazy jsou informací, která je vyjádřena vibrací a je i v této formě zachována.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Semináře, kalendář akcí

Teoreticko-praktická setkání, jak pomoci sami sobě pro dosažení obnovení spojení se svým vnitřním vedením, svou duší, svými průvodci k obnovení schopnosti vnitřního napojení a komunikace – channelingu. Osvojením této schopnosti dokážete lépe porozumnět své životní cestě, poslání, své duši, své osobnosti, svému podvědomí a tělu v každém směru. Odhalíte, kým jste a proč jste tady...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Osobní sezení, on line konzultace

Harmonizační klíč – osobní proces pro vnitřní spojení k dosažení velké úlevy a pochopení, proč se vám co děje a proč to bolí. Je to proces sladění mysli, duše a těla. Spočívá v uvedení do vnitřního stavu „meditace“ ve stavu théta, potřebné frekvence k odhalení vnitřních příčin energetických zápisů, které blokují harmonický život ve všech různých životních oblastech a směrech. Harmonizační klíč, je vnitřní léčebný proces pro obnovení vnitřního klidu, životní síly, harmonie a radosti, projdete harmonizací emoční tíhy na úrovni podvědomí k dosažení úlevy a klidu. Pochopíte opakující se životní situace odhalením příčiny svých uložených postojů, programů a přesvědčení, která jsou velmi svazující a omezující pro zdravý a šťastný život. Tento proces osobního sezení je cestou k dosažení úlevy a zároveň k osvojení si svého harmonizačního klíče. Velmi důležitá je následná sebedisciplína, sebereflexe, touha na sobě pracovat a tak sami sebe a své blízké harmonizovat a posouvat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V kurzech Podnikání z pláže jsem dostala obrovskou možnost krok za krokem vytvořit svůj web a sama ho obsluhovat, nechtěla jsem být závislá na pomoci ostatních při vkládání příspěvků, různých nástrojů a produktů. Naučila jsem se vše potřebné k tomu, abych položila základy svého online podnikání a dále je rozvíjela. Kurzy nabízí jedinečné návody, které jsou srozumitelné i pro laiky, jako jsem já. Předávají cenné rady, zkušenosti a ukazatele k vytvoření webu, základů podnikání s bonusem rozvoje důvěry sám v sebe a poskytují skvělou podporu nejen ze strany PZP, ale i FB skupiny. Jsem velmi vděčná za tuto možnost jedinečného kurzu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže