header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Harmonie těla a mysli Veronika Holišová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Pomáhám lidem najít harmonii a spokojenost těla a mysli. Milujte i Vy své tělo, zbavte se myšlenek, které Vás v tom brzdí. Mojí specializací je propojení techniky emoční svobody a Pilates. Technikou emoční svobody se můžete zbavit všeho nefunkčního ve vaší mysli 🔆 Cvičením Pilates krásně posílit, zpevnit a vyrýsovat tělo 🤸 A dovolit si tak rozkvést ve své plné kráse🌼

Naučte se pracovat s negativním myšlením

Vyzkoušejte sílu techniky emoční svobody. Zbavte se negativních pocitů, emocí a starých vzorců a osvoboďte tak svou mysl. V tomto e-booku vám ukáži základy EFT. 9 + 1 meridiánových bodů. Jako bonus dostanete nazorné video, ve kterém vám celou techniku pro jednodušší pochopení ukáži.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak efektivně využít velký míč

10 skvělých cviků na velkém míči, které výrazně posílí vaše tělo a rovnováhu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést

Jedinečné spojení techniky emoční svobody, metody Pilates a jemné meditace, přináší nový pohled na získávání postavy snů. Díky metodě emoční svobody se postupnou prací budete zbavovat vašich starých nefunkčních vzorců, bloků a možná i bolestí, které vás trápí vzhledem ke svému tělu. Pilates krásně vyrýsuje vaše svaly, posílíte střed těla, pánevní dno a dodáte tělu energii. Meditace vás zavede do léčivé hladiny Alfa, kde se krásně vše propojí a vy budete schopné opět milovat své tělo. Propojte sílu vaší mysli a těla a buďte opět v harmonii.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zeptej se svého podvědomí

Naše podvědomí je úžasná studnice informací. Tvoří 80 % naší mysli, až neuveřitelné, že? Je mnoho způsobů, jak s ním pracovat a zlepšovat tak náš život. V 16minutové meditaci s technikou modrých dveří, kterou vám v tomto mini e-Booku nabídnu, vás zavedu k branám vašeho podvědomí, kde se můžete potkat se svým nejčistším já a také zde můžete získat odpovědi na otázky. Jaké otázky? Ty, na které vědomě neumíme najít odpovědi. Všechna řešení a odpovědi v sobě máme, podvědomě je známe, ale vědomě je k sobě někdy neumíme pustit. Nahledněte pod pomyslný ledovec vaší mysli.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Na začátku kurzu jsem byla maminka na rodičovké, tento kurz mi dal možnost vrátit se sama k sobě, najít znovu touhu se učit, růst a předávat dál všechny své znalosti i touto online formou. Stále jsem maminka na rodičovské, ale teď opět s touhou tvořit a dělat něco pro sebe. I přesto, že své dva loupežníky miluju nadevše, vědomý čas pro sebe, vzdělávání a potkávání nových inspirativních lidí mi velmi chybělo. V kurzu jsem mimo jiné poznala také sama sebe z jiné stránky. Viděla jsem, že i přes malý čas, který mi s dětmi zbývá, dokážu zabrat a věci dokončovat a že mě to také nesmírně baví. :-) Velké díky za něj!!! A za všechny skvělé lidi, které jsem díky kurzu poznala!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže