header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Harmonie na talíři Michaela Šebáková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem certifikovaný výživový specialista, poradce pro rostlinnou stravu a nadšenec tradiční čínské medicíny. Zabývám se především preventivní a každodenní stravou, která vychází z principů čínské dietetiky. Ukazuji, jak lze pomocí dobře zvolené stravy přispět k posílení zažívání a imunity, jak snížit riziko vzniku mnoha civilizačních nemocí a také, jak si zajistit dostatek energie. Provedu tě sezónním stravováním a termikou potravin. Ukáži ti, jak klíčit a fermentovat. A především tě naučím stravovat se tak, aby ti jídlo přinášelo radost a abys už nikdy nemusela držet žádnou dietu.

Fofr menu - Denní menu zdravě a bleskově

Nemáš čas vařit a přitom by ses chtěla stravovat zdravě? Nevíš, co vařit dětem za zdravé dobroty? Přemýšlíš, jak zařadit luštěniny do jídelníčku? NECH SE INSPIROVAT EBOOKEM Fofr menu - Denní menu zdravě a bleskově ✓ Chutné a zdravé recepty hotové během pár minut ✓ Tipy jak zařadit zeleninu a luštěniny do jídelníčku ✓ Jak připravit luštěniny, aby nenadýmaly ✓ Vysvětlení, proč potraviny fermentovat ✓ Vaření, které podpoří střevní mikrobiom a správné zažívání
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Luštěniny chutně a bez nadýmání - Praktický průvodce správnou přípravou luštěnin

Znáš zapomenutý drahokam mezi potravinami? Je levný, zcela dostupný, nízkokalorický, plný bílkovin a přitom dnes tolik opomíjený. Řekni ANO luštěninám. Prostřednictvím tohoto Průvodce tě naučím luštěniny připravovat tak, aby tě nenadýmaly, aby ti poskytly co nejvíce živin a především, aby se staly opravdovou delikatesou, kterou budeš ráda zařazovat do svého jídelníčku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky Plážové přípravce jsem si ujasnila téma svého podnikání, které jsem následně prostřednictvím Plážové základky převedla do skutečné hmatatelné podoby. Díky Stáni jsem vytvořila a zprovoznila web a naučila jsem se pracovat se základními nástroji, bez kterých se online podnikatel neobejde. Především jsem však nahlédla pod pokličku online podnikání. A to vše prostřednictvím vlídného vedení týmu PZP, kterému patří obrovské poděkování za celý náš ročník 2023.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže