header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Harmonická kancelář Leona Weinzetlová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Mé zkušenosti z personalistiky a osobního rozvoje mne zavedly k jejich sdílení s druhými. Pomocí nich pomáhám lidem zvládnout náročné situace a překážky v práci. Ukazuji jim cestu k větší pracovní spokojenosti, vnitřnímu klidu a naplnění. Zároveň je jemně seznamuji s technikami, jak být tvůrci vlastního života, a vedu je k nalezení jejich poslání. Ke svým tématům také nalézám odpovědi a řešení v duchovní oblasti. Pomocí ní totiž získávají mnohé životní události zcela jiný rozměr, kterého bychom si ani jinak nemuseli všimnout. Vše, co se nám děje, má nějaký důvod… V krizích se ukrývají skryté příležitosti či jakákoliv ztráta nám může přinést něco nového i lepšího. Jde o hledání významů – co se máme naučit a kam nás chce život posunout...

Zákon přitažlivosti a vysněná práce

V tomto eBooku se dozvíte, jak jsem pomocí zákona přitažlivosti získala práci podle svých představ. Je o tom, jak celý proces přitahování funguje. I vy můžete získat, po čem toužíte, a povím vám, jak na to. Poznáte fungující zákon vesmíru, který u vás působí neustále a všude. Díky němu se stáváte tvůrci vlastního života. Tvoříte chtěné i nechtěné. V bonusech si otestujete, zda myslíte pozitivně, či negativně a jaký postoj máte k úspěchu. Zjistíte tak, na co se zaměřujete a co si k sobě přitahujete.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi splnil můj dlouholetý sen. Miluji totiž psaní a vždy jsem si přála napsat alespoň eBook. Což se mi splnilo! A nezůstala jsem jen u jednoho. :) Už nyní tvořím další. Ráda bych napsala i knihu a díky Stáni vím, že ji mohu nejen napsat, ale i sama vydat. Moc se mi líbí, že v kurzu je vše srozumitelně a jasně popsáno a krok za krokem dojdete do svého cíle. Je poněkud složité se jako laik zorientovat ve všech těch technických věcech, a když je na to člověk sám, tak je to opravdu těžké. V kurzu je však podpora ze všech stran. Kdykoliv si nevíte s něčím rady nebo máte splín, vždy víte, že plážový tým a spolužáci vám pomohou. :) Děkuji za tuto příležitost!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže