header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Harmonická cesta pro odvážně bohaté mámy, Harmonický porod Barbora Bohatá

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Mou vizí je měnit svět pomocí silných a bohatých maminek, které šíří hojnost lásky, peněz a moudrosti na další generace v projektu Harmonická cesta pro odvážně bohaté mámy. Jsem jediná on-line Mateřská NLP koučka v ČR, která on-line koučuje ženy již od početí jejich dítěte. Vím, jak toto období a první 10 let dítěte je zásadních pro celý jeho budoucí život. Jsem autorkou projektu Harmonický porod 2020. Ukazuji v něm ženám cestu ke klidnému těhotenství v radostném spojení s miminkem. Dojdeme spolu až k nádhernému harmonickému porodu a pohodovému šestinedělí (bez vyčerpání, smutku nebo depresí). Pomocí Mateřského koučinku najdeme větší porozumění k našim dětem s hlubším pochopením jejich chování a naplnění jejich potřeb. A to již od prenatálního období až do věku 21. let dítěte. Mám osobní zkušenost z nádherného a něžného porodu svého druhého syna, kdy jsem prožila bezbolestný, přirozený porod do 30 minut s mystickým zažitkem. Rodila jsem sama bez lékařu, PA nebo duly. Objevila jsem v sobě svou ženskou sílu a dar velké intuice, která navždy změnila směřování v mém profesním životě. Jsem lektorka pro vzdělávaní dospělých a Mateřská NLP koučka (Neuro-lingvistického-programování) ukazuji cesty, jak přepsat mysl a život žen, aby žily ve své láskyplné síle a harmonii samy se sebou. Pracuji se ženami na více úrovních (mysl, srdce, prostředí a vztahy) a v 9 oblastech jejich života (1. zdraví, 2. vztah sama k sobě, 3. vztah k partnerovi, 4. vztah k dětem, 5. práce a vzdělání, 6. seberealizace, 7. peníze a jejich finanční toky, 8. koníčky/cestování nebo přátelské vztahy, 9. oblast se týká všeho okolo mateřství od početí miminka do 21. let dítěte.) Spolu se ženou přepisuji jeji mysl od vzorců z dětství a minulosti, která jí brání v jejím dalším rozvoji v životě. Dosahujeme trvalých změn díky Neuro-lingvistickému-programování mozku na koučinku NLP. Očišťujeme a léčíme jeji srdce od ran minulosti nebo i současnosti pomocí Transformačních (přepisujích) meditací. Pomocí klasických koučovacích technik najdeme cestu k sobě samé nebo láskyplnému vztahu s partnerem na partnerském koučinku. Na byznys a finančním koučinku se otevřeme hojnosti peněz v ženském flow díky správnému nastavení a rozjetí podnikání při mateřské. Tato kombinace být mámou a podnikatelkou nese své specifické výzvy v podnikání. Ty společně zdoláváme krok za krokem a při tom vyvažujeme s ostatními oblastmi v životě. Mou vizí je měnit svět pomocí silných a bohatých maminek, které šíří hojnost lásky, peněz a moudrosti na další generace.

Transformační meditace na otevření srdce

Transformační meditace jsou speciálně vytvořené na přespis v tobě, který Ti umožní začít to mít v sobě jinak než jsi měla dosud. Meditace na otevření srdce Ti pomůže z něj odstranit a uvolnit staré rány, vyčistit negativní emoce a naladit se na svou osobní frekvenci lásky. Dokud je srdce uzavřené není možno do něj dát lásku ani ji dávat. Tato meditace otevře brány Tvého srdce, aby láskyplná energie mohla proudit. Obdržíš ji ve formě video nahrávky na tvůj e-mail.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Transformační meditace pro těhotné ženy

Jsi těhotná a chceš si své těhotenství užít? Toužíš se napojit na své miminko v bříšku? Chceš lépe intuitivně vnímat svou dělohu a tím se lépe připravit na porod? Mám pro tebe transformační meditaci, která odstraňuje blokády, které by Ti v napojení na tvé miminko nebo tvou dělohu mohly bránit. Tato meditace Tě naučí uvolnit své tělo a vnímat svou dělohu i miminko v ní intenzivněji. Díky tomu se budeš umět vklidu nacítít na potřeby svého těla a uvolnit ho i při porodu miminka.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

eBook 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu

Pojď se mnou krok po kroku si uvědomit základní stavební kameny pro nalezení láskyplnosti v sobě a partnerském vztahu.Např.) 1) Rozdílné vnímání sexuality mezi mužem a ženou 2) Pochopení svých stínu a jejich přijetí. 3) Nalezení vděčnosti a ocenění ve vztazích a mnohem více... Objevíš i praktické tipy na jejich denní zařazení do svého života:-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kolo harmonie

Chceš se více rozvíjet? Toužíš si vyřešit problémy v oblasti sebe-lásky, sebe-vědomí, sebe-úcty? Snažíš se najít partnera nebo mít harmoničtější vztah s partnerem? Děláš práci, která tě nenaplňuje a uvažuješ o změně? Ukazuje Ti tvé tělo svou nemocí, že je čas něco změnit? Máš pocit, že tvůj život není v rovnováze? Potřebuješ si ujasnit svůj vztah k penězům? Mám pro tebe zDARma 2 jednoduché sebe-koučovací techniky s názvem Kolo Harmonie a škálování. Pomocí kombinace metody škálování a kola harmonie, které Ti přijdou na tvůj e-mail zjistíš objektivně, jak na tom ve svém životě jsi v 8 oblastech. A také jestli je máš v rovnováze nebo ne.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Láskyplný balíček

Toužíš po láskyplném vztahu? Jsi single a chceš to změnit? Máš partnera, ale nefunguje to? Přemýšlíš, zda zůstat v nefunkčním vztahu nebo jít dál? Mám pro tebe řešení. Krok za krokem Tě provedu problematikou partnerských vztahu dnešní doby. Sestavila jsem pro tebe speciální koktejl plný lásky, kde najdeš produkty (meditace, vizualizaci, audioknihy, eBooky, test, webinář atd.) v jednom láskyplném balíčku. Jednotlivé produkty v něm na sebe navazují a vzájemně se doplňují tak, aby jsi měla na své cestě k lásce od rána do večera mou podporu od zakoupení navždy. A díky tomu se tvůj milostný život začal měnit. Jedinečný balíček plný lásky, porozumění a léčivé energie pro tvé srdce a duši obsahuje: - audioknihu: Hlavní důvod, proč stále nemáš životního partnera - eBook: Hlavní důvod, proč stále nemáš životního partnera - audioknihu: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu - eBook: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu - vizualizaci na: Přitáhnutí si své spřízněné duše - video: Transformační meditace na otevření se lásce - 1 sezení zDARma v rozsahu 30 minut na partnerský koučink pro prvních 5 kupujících - 1. webinář: Jak spolu láskyplně mluvit v partnerském vztahu a v rodině - přístup do uzavřené FB skupiny Harmonická cesta pro podporu tvého láskyplného vztahu - 1 slevový voucher na Transformační (přepisující) meditaci Setkání se s vnitřní holčičkou Meditace je opět v MP3 podobě Sleva je 99 Kč při koupi najednou k tomuto láskyplnému balíčku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Afirmační karty pro Harmonické těhotenství a porod

Afirmační kartičky v on-line verzi pro těhotné ženy jsou navrženy tak, aby Ti pomohly užít si své těhotenské dny vklidu. Pomohou Ti zaměřit svou mysl na jednu afirmaci po dobu jednoho těhotenského měsíce. Prožíješ tak s nimi celé své těhotenství v pozitivním láskyplném nalazení na miminko a své tělo. Začneš se těšit na porod jako na krásný zážitek plný lásky a něhy v harmonii se svým tělem a miminkem. Tyto karty jsou ve dvou verzích? 1) on-line, kdy Ti karty přijdou na tvůj e-mail a 2) v tištěné verzi s krabičkou a překvapením:-), které obdržíš poštou přímo domů. A jako bonus k nim je ještě podpůrná skupina na FB Harmonický porod 2020, kde najdeš nejen mou podporu jako Mateřské NLP koučky, ale i webináře s dalšími odborníky z řad dul, PA, lékařek, bylinkářek a dalších odborníků pro tvé nejkrásnější období v životě a také tvé miminko.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

NLP karty Harmonický porod

NLP sebekoučovací karty pro těhotenské dny plné láskyplných chvil s napojením se na miminko a pocity svého těla. Zároveň s odstraněním obav a strachu z porodu pomocí těchto karet a NLP techniky, která pomáhá odstranit tvé negativní myšlenky z tvé hlavy pryč. Karty pomáhají s přípravou pro Harmonický porod, kdy je žena v souladu se svým tělem, miminkem a svými pocity. Součastí fyzických karet je on-line videonávod, jak s kartami pracovat. Tyto karty jsou ve dvou verzích: 1) on-line, kdy Ti karty přijdou na tvůj e-mail a 2) v tištěné verzi s krabičkou a překvapením:-), které obdržíš poštou přímo domů. A jako bonus k nim je podpůrná skupina na FB Harmonický porod 2020, kde najdeš nejen mou podporu jako Mateřské NLP koučky, ale i webináře s dalšími odborníky z řad dul, Pa, lékařek, bylinkářek a dalších odborníků pro tvé nejkrásnější období v životě a také tvé miminko.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Transformační meditace Setkání s vnitřní holčičkou

Tíží Tě balvan na tvém srdci z minulosti? Většinu z nás pronásleduje naše minulost (dětství). Právě v té době jsme se naučili, jak navazovat vztahy s druhými a jak si získat lásku. Tyto vzorce z dětství se nyní zrcadlí podvědomě do našeho součastného života. A co s tím? Mám pro tebe jednoduché a fungující řešení: Transfromační meditaci Setkání se s vnitřní holčičkou. Díky Transformační meditaci Setkání s vnitřní holčičkou budeš léčit své rány a nenaplněné potřeby z minulosti sama. Zahojíš své šrámy na srdci z dětsví a puberty. Staneš se svou nejlepší kamarádkou. A vyléčíš i v tvém rodě a v ženské linii zranění, které se tam z dětství opakují, aby už tvé dcery a vnučky to měly jinak.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Permanentka na V.I.P. balíček pro Bohatou mámu – podnikatelku

V čem Ti tento V.I.P. balíček pro bohatou mámu pomůže? Budeš mít za zády mne, která Ti je bude krýt a bude Ti dávat zpětnou vazbu, aby sis pravidelně pokládala ty správné otázky. Den za dnem půjdeš za cíli, které si sama určíš bez vlivů tvých starých vzorců v hlavě.😊 Odstraníme tvé finanční bloky a podnikatelské bloky. Podíváme se spolu na traumata z minulosti, které Ti brání se otevřít se bohatství ve tvém životě. Vytáhneme i kostlivce tvých strachu z úspěchu, neúspěchu atd. Odstráníme záseky v tvém podnikání, kdy máš pocit, že nemůžeš dále, protože... Vyčistíme vše v tobě komplexně, jak na úrovni vzorců v hlavě, (tak odstraníme jejich emoční stopy ze srdce a tvé duše.) Půjdeme v čase odteď zpět, třeba i do prenatálního období (zde zažiješ mou jedinečnou kombinaci Mateřského a NLP koučinku), kdy jsi ještě byla v těla tvé maminky nebo se podíváme i do tvého minulého života. V.I.P. Balíček pro bohatou mámu obsahuje 5 NLP sezení: 1-krát vstupní sezení na 30 minut zDARma 5 sezení NLP koučinku v časovém rozsahu 60 minut. Navíc získáš ode mne 2 skvělé bonusy: 1) Jedno setkání na Mastermind se ženami, které již mé V.I.P. klientky jsou a pouze teď ho máš zDARma k této permanentce (v hodnotě 5000 Kč). 2) vstup do uzavřené skupiny na FB Harmonická cesta pro odvážně bohaté mámy
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Setkání s Podnikáním z pláže u mne proběhlo nejdříve prostřednictvím knihy. O rok později jsem se rozhodla vstoupit do Plážové základky. Tehdy jsem ještě netušila, jak radikálně změní můj profesní život. Nakonec jsem absolvovala i Plážovou střední a vysokou. Byla to jedna z mých nejlepších životních investicí do mého profesního života. Pokud někdo uvažuje začít s on-line podnikáním v mém okolí, tak Podnikání z pláže vždy zmiňuji jako jasný základ pro jeho rozjed.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže