header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Happy Wellness – zdravá a krásná Iva Muchová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem masérka, kosmetička a instruktorka nordic walking a pomáhám ženám, aby se cítily ve svém těle skvěle v jakémkoliv věku a byly krásné, zdravé, sebevědomé a opečované. Pro velkou dávku relaxace a péče o tělo i pleť si můžete přijít za mnou do salonu Happy Wellness v Brně, kde vás budu hýčkat doslova od hlavy až po paty. Masáž nebo kosmetické ošetření v salonu jsou skvělé, ale důležitá a potřebná je také každodenní péče. Denně při své práci vidím, jaké problémy přináší ženám sedavé zaměstnání a špatné pohybové stereotypy, a já mohu v salonu pomoci jenom omezenému počtu klientek. Proto jsem začala tvořit on-line kurzy na podporu zdravého životního stylu, ve kterých předávám dál svoje vědomosti a zkušenosti, aby každá žena věděla, jak může pečovat o svoji krásu i zdraví. - Jak si uvolnit záda a zbavit se bolestí, když musíme osm hodin denně sedět za počítačem? - Jak se zbavit otoků nohou během běžného pracovního dne? - Jak vlastně pečovat o svou pleť, aby byla zdravá, bez pupínků a krásně šťavnatá i ve zralém věku? - Jak se vyznat a neztratit v té přemíře informací a moři reklam na nejrůznější kosmetické přípravky? Nesprávnými postupy a nesprávně zvolenou kosmetikou se dá nadělat víc škody než užitku. Střídáním různých značek může na pleti docházet k nečekaným chemickým „koktejlům“ a výsledkem bývá citlivá pleť, nebo dokonce alergická reakce. Proto je důležité vědět, jak si vybrat takovou kosmetiku, díky které bude pleť opravdu krásná a zdravá. Ani s bolestmi zad nebo otoky nohou se nemusíme smířit s jako nutným zlem, ale někdy stačí jen pár drobných změn v denní rutině, jenom vědět, jak na to. Proto jsem začala psát eBooky, jak se zbavit bolestí zad, jak pečovat o svou pleť nebo jak zatočit s otoky nohou. Vytvořila jsem také online kurz Nožky jako víla / Cesta ke zdravé lymfě pro nohy bez otoků. Je to 4týdenní intenzivní kurz s roční motivační podporou. Dozvíte se, jak vznikají otoky, křečové žíly a celulitida, a prostřednictvím videí ukazuji, jak si jednoduše pomoci každý den jednoduchými technikami nebo automasážemi. Plánuji také živé kurzy a víkendové výšlapy a připravuji e-shop s kosmetikou a poradenstvím pro denní péči. Více informací najdete na mém webu a na sociálních sítích.

Cesta ke zdravé lymfě / Nohy bez otoků

Poznejte pět zásad, které pomůžou znovu rozproudit vaši lymfu. Míváte po ránu opuchlá víčka? Máte pocit tíhy v nohách a často oteklé kotníky? Trápí vás celulitida nebo počínající křečové žíly? Máte sedavé zaměstnání a jste pořád hodně unavená a bez energie? Býváte často nachlazená, a nevíte, kde se to pořád bere? Příčinou může být stagnace lymfatického systému.  Stáhněte si ZDARMA e-book a zjistěte, jak opět rozproudit svoji lymfu a zbavit se otoků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

4 kroky ke krásné pleti

Správnou péčí můžeme nejen oddálit stárnutí pleti a příchod prvních vrásek, ale také udržovat svou pleť zdravou a šťavnatou do vysokého věku.  Nemusíte trávit hodiny a hodiny u zrcadla. Objevte kouzlo jednoduché a efektivní péče o pleť ve čtyřech rychlých krocích.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Průvodce bederní páteří 

- Bolí vás občas bedra?  - Bolest vystřeluje až do nohy? Nemusíte žít s bolestí ani brát prášky. Zjistěte, jak těmto bolestem předcházet, a objevte jednoduché tipy na uvolnění beder a změnu pohybových stereotypů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nožky jako víla / Cesta ke zdravé lymfě

4týdenní online kurz s roční motivační podporou - Dokážete jednoduše ulevit svým nohám i v práci a nebudete se cítit tak unaveně. - Objevíte tajemství jemné masáže pro uvolnění lymfy, takže zbavit se oteklých nohou bude pro vás hračka. - Zjistíte, co jsou komprese a jak je využívat, takže se už nebudete bát dlouhého cestování. - Naučíte se pomocí jemného baňkování ovlivnit celulitidu, tuk v oblasti bříška a otoky pod očima. A mnoho dalšího...
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz mi pomohl na více úrovních. Díky němu jsem dokázala vytvořit webové stránky, které se líbí mně i mým klientům, pomohl mi začít tvořit obsah formou blogových článků a naučila jsem se spoustu pro podnikání potřebných technikálií. Psaní není úplně moje parketa a jde mi pomaleji, ale díky stálému přístupu do kurzu můžu kdykoliv čerpat znovu inspiraci. Skvělá je i podpora ve facebookové skupině, kde se každý kdykoliv mohl na cokoliv zeptat, a vždy přišla podpora od někoho z týmu i od spoluplážovníků.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže