header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Hany Wedding Pavlína Hanáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem tvůrce kreativních dekorací, svateb (i kreativního života). Jsem taky máma. Mám ráda, když se můžu ponořit do svého světa a dělat, co zrovna cítím. Někdy je to položit bosé nohy do trávy a jít s nimi, kam chtějí. Někdy je to cvičit jógu nebo si číst. Někdy je to hodit batoh na záda a vyrazit za dobrodružstvím. Někdy je to vypnout hlavu a nedělat nic. A někdy je to tvořit. Hodně často je to tvořit! Začalo to v roce 2012, kdy jsem na internet vystavila fotky vyráběných fotorekvizit a několika svatebních dekorací. Nestačila jsem se tenkrát divit, co se to děje. Strhla se lavina objednávek. A tak jsem doma stříhala, lepila, tvořila. Nůžky jsem po nějakém čase za řezací plotr vyměnila. A tvořila dál. Vytvořila jsem drobné dekorace pro stovky svateb i rozluček se svobodou. Nedávno jsem drobnou tvorbu rozšířila i na celkové realizace výzdob svateb a plesů. Z koníčku se stala práce. Což je na jednu stranu skvělý. Na druhou stranu, aby má práce byla profesionální, musela jsem toho naučit, nastudovat spoustu postupů, vyzkoušet nespočet materiálů k tvoření, samozřejmě i něco málo i nemálo pokazit, abych se z těch chyb něco naučila a další výrobek byl lepší a lepší. A taky abych tyto zkušenosti mohla zprostředkovávat dál.

Svatební průvodce

7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty Ve svatebním průvodci najdete: - nakopnutí k tomu, abyste měli svatbu podle svých představ - přehled na co na svatbě nezapomenout - náhled na svatbu ze strany svatebních hostů + Bonus: návod na svatební hru
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Koutek svatební zábavy

Šablony a návod na svatební zábavu, u které si vaši hosté vystačí sami a vy od nich budete mít jedinečnou vzpomínku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Velké kytky z papíru

Naučte se vyrobit si papírové květiny, které stylově zaplní a ozdobí jakýkoliv prostor! Vlastníma rukama s on-line návodem a šablonami.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Wau, je to hodně. Po technické a praktické stránce to jsou super srozumitelné kurzy, ke kterým se pravidelně vracím (to že k nim mám přístup i po několika letech je k nezaplacení). Když se učím něco nového, tak mi moc vyhovuje vedení krok po kroku. V tom je styl kurzů PzP opravdu ukázkový. Kurzy pro mě měly ale i daleko větší přesah než jen návod na podnikání. Daly mi nový úhel pohledu na spoutu podnikatelských věcí, jiné myšlení. Posouvají mě jako člověka, jsou pro mě velkou podporou v seberozvoji. A taky mi kurzy přinesly spoustu skvělých spolužáků, nových přátelství a lidí, od kterých se inspiruji (včetně skvělých učitelů Stáni a Jirky:))
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže