header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Grafika a textil Zdeňka Dobešová

Profilový obrázek
Kategorie: Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mou vášní je potisk textilu. POMÁHÁM jednotlivcům i skupinám získat svoji “identitu” v oblečení.

BUĎTE JEDINEČNÍ A NEZAMĚNITELNÍ

Dejte světu vědět, že patříte k sobě. Buďte jako tým.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

RODINNÁ TRIČKA s potiskem

Ať kamkoli vyjedete, budete společně ladit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

TRIČKA PRO MÁMY & DCERY s potiskem

Dcery a mámy jako nejlepší kamarádky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

TRIČKA PRO TÁTY & SYNY s potiskem

Parťáci táta a syn.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Nebýt kurzu, nejsem tam, kde jsem. Stáňu jsem poprvé sledovala v jednom rozhovoru s Pavlem Farou. Hltala jsem každé její slovo. Zapsala jsem se do databáze. Četla jsem její články, emaily, sledovala videa, koupila jsem si její e-book: Jak napsat e-book za 14 dní. Pak vydávala knihu Podnikání z pláže. Okamžitě jsem kupovala. Přečetla jsem knihu za 2 dny. V roce 2015 jsem se přihlásila do kurzu Podnikání z pláže - základka. Byla to neuvěřitelná jízda. Kurz předčil moje očekávání. V kurzu jsem se naučila, jak si založit webové stránky, blog a vše kolem, ale taky jsem se naučila, že i neúspěch je v pořádku, že i to, že se něco nedaří je v pořádku, že vše nejde hned a že překážky jsou v životě důležité, že Vás posouvají dál a že každý jde svým tempem. Děkuji Stáňo a Jirko, že si to, co víte nenecháváte pro sebe.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže