header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Genius Institut s.r.o. - objevte v sobě génia a tvořte svůj svět Eva Szotkowská Lacková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem mentorka pro byznys a akademické texty. Transformativní koučka. Zakladatelka Genius Institutu. Pomáhám všem, kteří chtějí v sobě objevit génia, být tvořiví a inspirovat druhé.💞 Mou specializací je práce s texty. 📖 Miluji knihy a s texty, v různých podobách, pracuji více než 10 let. Pomáhám s akademickými pracemi a naučně inspirativními články, knihami a e-booky. Mým šestým smyslem je cit pro detail i nadhled zároveň. Jsem také transformativní koučka a vše, co objevuji díky pohledu do sebe, promítám do své práce s klienty. Díky mé akademické kariéře Vám dokáži Vaše texty analyticky a logicky učesat. A zároveň, díky poznání síly tvořivého flow, Vám pomohu do textů otisknout Vaše dary a inspirovat čtenáře mezi řádky. Provedu Vás procesem psaní, abyste na to nemuseli být sami.💫 Jsem autorkou transformační audioknihy "Včera student, dnes génius", e-booku "Jak psát v tvořivém flow". Napsala jsem a také sama vydala knihu pro studenty "Bakalářská a diplomová práce je hra". Veškeré mé zkušenosti a know-how s Vámi ráda budu sdílet na blogu nebo na Facebooku.💛 Autorky knih, e-booků a dalších inspirativních textů provádím osobně v mentoringových programech nebo kurzech, jako naříklad v kurz "Napiš svůj e-book", který je nyní zdarma.

Napište svůj e-book

V kurzu Vás naučím, krok za krokem, uchopit své téma, aby z něj čtenáři snadno pochopili klíčové informace, které jim chcete předat a které by mohli hned využívat. Pomohu Vám navnímat, co čtenáři potřebují a jak jim můžete, díky e-booku, pomoci. Představím Vám jednoduchou, zato efektivní metodu, jak převést rozverné myšlenky do uspořádané struktury, praktického formátu a čtivého konceptu. Ukáži Vám, jak předávat Vaši expertízu, znalosti nebo know-how ostatním i mezi řádky. Nejlépe se tvoří ve flow plném energie. Ukáži Vám, jak snadno se do něj dostat a jak jej využít pro napsání a dokončení e-booku. Stane se tak pro čtenáře opravdovým lákadlem.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak psát v tvořivém flow

Inspirativní E-BOOK včetně CHECKLISTU pro všechny autorky e-booků a knih, které chtějí psát svým srdcem! V krátkém, ale detailním e-booku najdete popis nejdůležitějších kroků k naladění na tvořivé flow, které vás povede k úspěšnému dokončení vašich textů. Začtěte se do 23 efektivních stran, 15 tvůrčích kontrolních bodů a začněte své knihy a e-booky psát s kouzelnou energií, kterou vaši čtenáři najdou mezi řádky. Díky tomuto e-booku naskočíte do té správné energie, podpoříte svou kreativní ženskou duši a začnete nabízet svým klientkám a klientům nejen vaše know-how, ale také své dary, které je dovedou k poznání, jak být, díky vám, v životě vědomější a šťastnější.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Audiokniha "Včera student, dnes génius" - 5 studentských příběhů inspirovaných životem

Napsala jsem a namluvila audioknihu, která v sobě obsahuje pět barvitých příběhů ze života – místy humorných, napínavých, ale i vážných. Každý z příběhů je obohacen o můj osobní transformativní pohled na sebe sama a poskytuje posluchačům objevit nové cesty k úspěchu, ukazuje jim možnosti, jak vědomě zvládnout důležitá rozhodnutí, jak se motivovat, když to drhne nebo také, jak řešit trable, když se objeví.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Bakalářská a diplomová práce je hra - aneb 10 + 5 tipů, jak napsat závěrečnou práci rychle, efektivně a bez stresu

 „Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“                                                                              – Albert Einstein – Nechte se inspirovat mottem knihy. Pokud s vámi jeho poslání rezonuje a chcete svou závěrečnou práci brát jinak než nutné zlo, začtěte se do stránek plných hodnotných informací. S knihou v ruce můžete začít tvořit vaši bakalářskou nebo diplomovou práci od samého začátku jinak. V knize odpovídám na nejčastější otázky studentů. Například: - "Jak mám napsat správně teoretickou část, když nemohu najít žádné zdroje?" - "Jaký je rozdíl mezi abstraktem a anotací, a jak mám shrnout vše podstatné jen do pár vět?" - "Jak mám popsat metodiku, když vše vytvářím od nuly?" - "Co napsat do diskuze, když už mám vše v závěru?" Se svými zkušenostmi se v knize podělilo i 25 absolventů, čímž se kniha stala skvělým pomocníkem pro všechny, kteří potřebují motivaci a povzbuzení. Knihu lze zakoupit v tištěné verzi i ve třech elektronických formátech.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt
Nové pohledy na mé podnikání. Velkou podporu od spolužáků a detailní návody, jak vše správně technicky zrealizovat. Děkuji moc ta to.🙏
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže